دست‌نشان: نامزد مهاجم پرتغالی مانع حضورش در نفت آبادان شد

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به تاخیر چند روزه حنیف عمران‌زاده برای حضور در تمرینات این تیم، گفت: عمران‌زاده به تیم حرمت می‌گذارد و به تعهدش پای‌بند است.

نادر دست‌نشان در خصوص برپایی اردوی این تیم در سوادکوه مازندران، اظهار کرد: در حال سپری کردن اردو در ارتفاعات بالای 2 هزار و 600 متری سوادکوه مازندران هستیم و صبح و عصر تمرین می کنیم.

وی افزود: این اردو تا روز دوشنبه (امروز) ادامه خواهد داشت و سپس برای برگزاری اردوی سطح دریا به ساحل دریا خواهیم رفت.

در این اردو تلاش می‌کنیم تا بازی تدارکاتی سبک نیز انجام دهیم. بازیکنان تیمم با توجه به شرایط محیطی، بسیار با انگیزه تمرین می کنند و امیدوارم ماحصل این اردو، موفقیت و تقویت تیم باشد.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در ادامه در خصوص بازار نقل و انتقالات این تیم، گفت: باشگاه در حال بررسی گزینه های مورد نظر من است تا بتواند بازیکنان دلخواه را جذب کند. تا فردا پس فردا نیز تعدادی از این نفرات قطعی خواهند شد و ما منتظر توافقات مالی هستیم؛ یکی دو نفر هم وعده دو سه روز آینده را به ما داده‌اند.

 

وی درباره جذب بازیکنان خارجی مورد نظر نیز عنوان کرد: مهاجم پرتغالی به ما اعلام کرد با توجه به این که نامزدش اجازه حضور در این جا را به او نمی‌دهد، نمی تواند به تیم ما بیاید ولی دفاع وسط نیجریه‌ای و هافبک کره ای، حضورشان قطعی شده و ویزا را برای شان فرستاده‌ایم و احتمالا فردا پس فردا به این جا می آیند.

وی درباره گزینه مورد نظر برای دروازه تیم هم گفت: با گزینه مورد نظر رایزنی کرده‌ایم و مذاکرات نیز انجام شده و کارهای پیوستن او در حال اتمام است.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به این سوال که گویا محمد قاضی از گزینه های مورد نظر شما است؟ عنوان کرد: بله، قاضی از گزینه های ماست، البته هنوز صحبتی با خود او انجام نشده ولی با مدیر برنامه‌های او صحبت کرده‌ایم. همچنین کارهای جذب منوچهری در دست اقدام است و او هم از کاندیداهای ماست.

وی بیان کرد: مصطفی احمدی، هافبک راست ایرانجوان بوشهر نیز همراه با تیم تمرین داشت و قرار است، امروز به باشگاه برود و احتمالا فردا قرارداد او بسته خواهد شد. ما همچنین در حال رایزنی با چند گزینه دیگر هستیم.

دست نشان در خصوص شایعاتی مبنی بر درگیری حنیف عمران‌زاده با حسن هوری، دروازه‌بان تیم و دخیل بودن این موضوع در عدم حضور عمران‌زاده در تمرینات نفت آبادان، گفت: خیر، به این صورت نیست ولی با توجه به همین شایعه، هوری با عمران‌زاده تماس گرفت تا دلیل نیامدنش را جویا شود که حنیف به او قول داد که به هیچ جا نمی‌رود و به آبادان خواهد آمد و به خاطر این که دو سه روزی درگیر بیماری مادرش بوده، تاخیر در حضورش به وجود آمده است و او گفت که ان‌شاءالله از تمرینات ساحل دریا به اردوی تیم اضافه خواهد شد.

من هم معتقدم او به تیم حرمت می گذارد و به تعهدش پای‌بند است و همان طور که خودش گفته است در اردوی ساحل دریا به ما اضافه خواهد شد.

نوشتن دیدگاه