حمله مسلحانه مرد خرما فروش به مغازه همسایه در آبادان

ساعت 23 شب گذشته در خیابان امام خمینی آبادان که شلوغ ترین خیابان این شهر است دو خرما فروش که مغازه هایشان در همسایگی یکدیگر بود با هم درگیر شدند که یکی از آنها به نام میلاد که عصبانی شده بود با هجوم به مغازه دیگر فرزندان وی را به طرز وحشیانه ای هدف ضربات میله آهنی قرار داد و مغازه همسایه را نیز با بنزین به آتش کشید.

وقتی ماجرای این آتش افروزی به پلیس و آتش نشانی مخابره شد عملیات مهار حریق و تحقیقات پلیسی همزمان کلید خورد.

یکی از شاهدان که در خیابان امام آبادان مغازه دار است به ماموران گفت: صبح فروشنده ای که برای این دو مرد خرما به صورت عمده می آورد به دلیل بدحسابی میلاد حاضر نشد به وی خرما بفروشد که همین باعث شد که میلاد مشتی به صورت خرما فروش عمده بکوبد و این موضوع به کلانتری محل کشیده شد اما میلاد در کمال نابوری ادعا کرد که به دلیل موارد ناموسی با عمده فروش خرما درگیر شده و پس از ساعتی توانست از کلانتری بیرون بیاید.

در این میان همسایه میلاد که شاهد درگیری عمده فروش و وی بود به دلیل اینکه میلاد بی جهت به صورت وی مشت کوبیده بود حاضر شد تا علیه میلاد در کلانتری شهادت دهد تا اینکه میلاد از این موضوع با خبر شد و به همراه چند تن از دوستانش زمانی که آقای محمدزاده درون مغازه اش حضور نداشت و 3 فرزندش در آنجا بودند با چند میله و یک چهار لیتری بنزین به مغازه خرما فروشی همسایه حمله ور شد.

وی افزود: آنها با میله سه پسر را مورد ضرب شتم قرار دادند.

یکی از پسران تنها 15 سال دارد که با اولین ضربه میله میلاد از هوش می رود و هر سه پسر محمدزاده هم اکنون در بیمارستان بستری هستند که حال یکی از آنها بسیار وخیم است.

این شاهد ادامه داد: من و دیگر مغازه دارها قصد داشتیم جلو برویم و نگذاریم درگیری ادامه پیدا کند اما در کمر یکی از مهاجمان کلتی را دیدیم و اینکه یک نفر هم کمی جلوتر با یک کلاشینکف در انتظار ایستاده بود که در صورت لزوم به کمک میلاد بیاید به همین خاطر ترسیدیم که مداخله کنیم.

تجسس ها نشان داده میلاد فرد شروری است که بارها با همسایگانش درگیر شده و چندین پرونده درگیری در دادسرا دارد و چند روز پیش به دلیل جریمه شدن از سوی پلیس راهور به مامور پلیس نیز ناسزا گفته و تهدید کرده اگر جریمه اش را برنگرداند پلیس جوان را درون صندوق خودرو می اندازد و به خارج از شهر خواهد برد.

میلاد و همدستان مسلح وی تحت تعقیب ویژه پلیس آبادان قرار دارند.

نوشتن دیدگاه