شرکت بیش از ۲ هزار آبادانی در آزمونهای سراسری کنکور

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان از ثبت نام دو هزار و ۱۹۲ داوطلب آبادانی برای شرکت در آزمونهای سراسری کنور سال ۹۵ خبر داد.

جواد علوانیان در جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۵ در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری آبادان گفت: داوطلبان در رشته های علوم تجربی، علوم انسانی، هنر، ریاضی و زبان خارجه آزمون خواهند داد.

وی افزود: بیشترین تعداد داوطلبان شرکت در کنکور سراسری مربوط به رشته علوم تجربی با یک هزار و ۲۲۰ نفر (همگی زن) و کمترین آن مربوط به رشته هنر با ۱۱۲ نفر داوطلب است.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان با تاکید بر لزوم بسترسازیهای مناسب و لازم برای برگزاری هر چه بهتر و مناسب تر کنکور سراسری در فضایی همراه با آرامش و به دور از استرس برای شرکت کنندگان اظهار کرد: طبق اعلام سازمان سنجش آزمون سراسری کنکور در روزهای پنج شنبه و جمعه برابر با ۲۴ و ۲۵ تیرماه جاری در حوزه های تعیین شده، برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در برگزاری آزمون سراسری امسال اداره آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان مشارکت دارند، تصریح کرد: آزمون سراسری کنکور در رشته های علوم تجربی و ریاضی، انسانی، هنر و زبان خارجه در آبادان بر اساس هماهنگی های صورت گرفته پیشین با سازمان سنجش در ۱۲ حوزه و در زمان، محل و ساعت مشخص شده برگزار می شود.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان گفت: ۴۲۶ داوطلب رشته علوم ریاضی ساعت هشت صبح روز پنج شنبه ۲۴ تیر ماه جاری در دبیرستان دخترانه موعود، هنرستان پسرانه علامه جعفری و دبیرستان پسرانه شاهد خاتم الانبیاء آزمون می دهند.

به گفته علوانیان، ۱۱۲ داوطلب رشته هنر نیز عصر روز پنج شنبه ۲۴ تیر ماه جاری ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در محل هنرستان پسرانه علامه جعفری و دبیرستان دخترانه صدیقه کبری در آزمون کنکور شرکت می کنند.

وی افزود: یک هزار و ۲۲۰ داوطلب رشته علوم تجربی نیز از ساعت هشت صبح روز جمعه ۲۵ تیر ماه جاری در دبیرستانهای دخترانه خدیجه کبری (س)، رقیه (س)، فدک، نیایش، موعود، تیزهوشان فرزانگان و غیر انتفاعی پالایشگاه آزمون می دهند.

علوانیان در پایان اضافه کرد: ۲۴۱ داوطلب رشته زبان خارجه نیز از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر روز جمعه ۲۵ تیرماه جاری در دبیرستان پسرانه شاهد خاتم الانبیاء و دبیرستان دخترانه نیایش در آزمون سراسری شرکت می کنند.

بر اساس اعلام عسگری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان، ۹۷۲ داوطلب رشته علوم انسانی در روزهای پنج شنبه و جمعه (۲۴ و ۲۵ تیر ماه جاری) ساعت هشت صبح در محل دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی آبادان آزمون می دهند.

نوشتن دیدگاه