دستگیری پادشاه لهو و لعب در آبادان توسط پلیس فتا

مرد 47 ساله ثروتمندی که در فضای مجازی به اشاعه فحشا دست می زد و فیلم هایی میتذل از خود و زنان را در فضای مجازی انتشار می داد از سوی پلیس آبادان دستگیر شد.

علی که اقدام به پخش فیلمهای مبتذل در شبکه های اجتماعی می کرد توسط پلیس فتای آبادان دستگیر و روانه زندان شد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده فرمانده پلیس آبادان گفت: با گزارش هایی از ستاد امر به معروف و نهی از منکر آبادان در خصوص اینکه مردی در ایستگاه 9 کوی قدس آبادان در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی اقدام به پخش فیلم ها و عکس های مبتذل می کند و باعث اشاعه فحشا شده در همین راستا ماموران شناسایی و دستگیری این مرد را در دستور کار خود قرار دادند و با حکم قضایی توانستند از طریق آی پی مرد مرموز و با شگردهای مهندسی و بررسی های فنی صفحه اینستاگرام متهم را شناسایی کنند.

در نهایت مشخص شد که وی علی نام دارد و از طریق فضای مجازی با گرفتن فیلم از مهمانی های مختلط شبانه ،خلوت با نامحرم و استفاده از مشروبات الکلی و غذاهای حرام را در شبکه های اجتماعی پخش کرده است.

 

در همین راستا با شناسایی خانه متهم و مدارک لازم برای دستگیری وی ماموران با هماهنگی قضایی اکیپی ویژه با تجهیزاتی کافی به خانه متهم عزیمت کردند و زمانی که متهم در حال استراحت بود دستگیر شد و تجهیزات الکترونیکی همچون دو دستگاه لپ تاپ دو دستگاه کیس کامپیوتر و نیز دو دستگاه گوشی تلفن همراه و 12 شیشه مشروبات الکلی کشف شد.

لازم به ذکر است در سیستم های کشف شده تعداد قابل توجهی فیلمهای مستهجن ایرانی نیز به چشم می خورد.

علی که فردی کاملا پولدار و مرفه است در بازجویی ها اقرار و دلیل کارهایش را این گونه توجیه کرد که اکثر فیلم هایی که در شبکه های اجتماعی قرار داده را در کشورهای خارجی گرفته و نمی دانسته که این کارها در ایران جرم است.

وی همچنین گفت: زمانی که مشروبات الکلی مصرف می کرد دیگر در حالت طبیعی نبوده و با زن هایی که وانمود می کرده از بستگانش هستند فیلمهای مبتذل تهیه کرده و درون شبکه های اجتماعی می گذاشت.

سرهنگ تقی زاده گفت: علی به دلیل اشاعه فرهنگ فحشا ،رقاصی با زنان در جشن های مختلط و مصرف مشروبات الکلی و مواد غذایی حرام به دستور قاضی پرونده با قرار یک میلیارد ریالی روانه زندان شد.

نوشتن دیدگاه