تولید فرآورده های نفتی پالایشگاه آبادان ۴ درصد بیش از برنامه

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان گفت: در سال گذشته میزان تولید فرآورده های نفتی این شرکت چهار درصد بیش از برنامه بود.

حبیب اله ابوالحسینی در آئین سپاس از تلاشگران عرصه تولید فرآورده های نفتی پالایشگاه آبادان و کسب موفقیتهای گوناگون در سال گذشته در محل باشگاه گلستان اظهار کرد: سال گذشته به رغم وجود تمامی مشکلاتی که در زمینه های مالی و به دلیل تحریم های اعمال شده بر کشورمان پیش رو داشتیم اما با تلاش و همت شبانه روزی شما همکاران توانستیم تمامی این سختی ها را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته چهار درصد بیش از برنامه، فرآورده های مختلف تولید کردیم، اضافه کرد: دستیابی به این مهم، بدون همراهی، کوشش و حمایت همه جانبه شما تلاشگران آن هم در شرایط سخت میسر نمی شد و از این بابت قدردان شما هستیم.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان تصریح کرد: با همت کارکنان در بخش حوادث، ما با مشکل خاصی روبرو نبودیم و تلاش واحد تعمیرات بدون هیچ حادثه‌ای به پایان رسید.

وی، سال ۹۴ را سالی پرباری برای این شرکت خواند و گفت: بخشهای روابط عمومی، آموزش، نظام مشارکت و حراست این شرکت توانستند عنوان های برتر در سطح وزارت نفت را کسب کنند ضمن آنکه واحد HSE پالایشگاه آبادان نیز در سطح وزارت خانه جایگاه دوم را به لحاظ انجام ماموریتهایش کسب کرد.

 

کسب مقام نایب قهرمانی تیم بسکتبال نفت آبادان

ابوالحسینی همچنین با قدردانی از تلاش کارکنان عملیات غیرصنعتی که منجر به کسب مقام نایب قهرمانی تیم بسکتبال نفت آبادان در لیگ برتر کشور و صعود تیم فوتبال صنعت نفت به لیگ برتر و جلب رضایتمندی و خرسندی مردم شهر شد، افزود: پارسال تمامی گواهینامه های مربوط به این شرکت اعم از ISO ۹۰۰۱: ۲۰۰۸، ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۰۴، OHSAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷، ISO/TS ۲۹۰۰۱:۲۰۱۰، H.S.E-MS ، ISO/ IEC ۱۷۰۲۵ و ISO ۵۰۰۰۱ پس از بررسیهای انجام شده توسط بازرسان به دلیل تطابق با استانداردهای جهانی تمدید شد.

وی در پایان، ضمن قدردانی از تلاش تمامی گروه های مهندسی، ادارات ستادی، حراست، تعمیرات و خدماتی، ابراز امیدواری کرد تا با سعی و پشتکار بیشتر ضمن رفع برخی نواقص و کمبودهای موجود سالی پر باری را پشت سر بگذاریم.

نوشتن دیدگاه