عزم جدی مربیان وورزشکاران برای دستیابی بوکس آبادان به جایگاه اصلی

رئیس هیئت بوکس آبادان بر عزم جدی مربیان و ورزشکارن این رشته برای رسیدن بوکس آبادان به جایگاه اصلی واقعی اش تاکید کرد.

حمید نیک پی ظهر امروز یکشنبه در نخستین نشست هم اندیشی پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران رشته بوکس در محل ساختمان این هیئت ضمن اشاره به سابقه درخشان این رشته ورزشی در آبادان و داشتن عنوان دومین رشته ورزشی محبوب و پرطرفدار در این شهر اظهار کرد: باید با کمک و همدلی تمامی مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتان این رشته، مشکلات موجود بر سر راه رشد و ترقی این رشته ورزشی را رفع و بوکس آبادان را به جایگاه واقعی اش در سطح استان، کشور و حتی عرصه های بین المللی برگردانیم.

وی با اشاره به مشخص شدن و تکمیل کمیته های فنی بوکس آبادان افزود: در تلاش برای جذب علاقمندان ورزش بوکس به منظور احیای دوباره آن هستیم.

رئیس هیئت بوکس آبادان در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری مسابقات بین المللی بوکس به مناسبت پنج مهر سالروز شکست حصر آبادان با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند و اداره ورزش و جوانان آبادان خبر داد و اضافه کرد: امید می رود تا با انجام این کار شاهد دوباره شور و نشاط ورزشی و فرهنگ قهرمانی با تاسی از فرمایشات امام راحل که قهرمانان واقعی را همان شهدامی دانستند، باشیم.

نیک پی ابراز امیدواری کرد تا با ارتقای سطح فنی مربیان و داوران همچون گذشته شاهد رشد، پرورش و ظهور بوکسورهای حرفه ای در سطح قهرمانی ملی از شهر همیشه قهرمان آبادان باشیم.

در پایان این نشست هم اندیشی هر یک از پیشکسوتان و مربیان ضمن بیان مشکلات و نواقص موجود در این رشته ورزشی، پیشنهادات خود را نیز در جهت ارتقای بوکس آبادان ارائه کردند.

نوشتن دیدگاه