رییس هیات فوتبال آبادان: استعفایی در کار نیست

رئیس هیات فوتبال آبادان گفت: قرار نیست استعفا بدهم و جواب افرادی که در این زمینه حواشی ایجاد کرده اند این است که همچنان با قدرت ادامه خواهم داد.

مظفر شاملی اظهار کرد: فوتبال آبادان به آرامش نیاز دارد و کارها باید با درایت و پیگیری و حل شود.

وی با تکذیب استعفای خود که این روزها در فضاهای مجازی و برخی نشریات دست به دست می چرخد، بیان کرد: کسانی که اینگونه مسائل را بر زبان می آورند می خواهند به فوتبال آبادان ضربه بزنند. این گونه افراد به دنبال منافع شخصی خود هستند اما من آدمی نیستم که به کسی باج بدهم.

رئیس هیات فوتبال آبادان اضافه کرد: دوست ندارم با عنوان کردن برخی مسائل وارد حاشیه ها بشوم و شهرم لطمه بخورد اما تا مردم فوتبال دوست آبادان من را بخواهند در خدمتشان هستم.

شاملی ادامه داد: همچون گذشته با قدرت ادامه خواهم داد زیرا افرادی که شایعه درست می کنند به دنبال اهداف دیگری هستند و من به شخصه اهمیتی به این حاشیه نمی دهم.

وی همچنین در مورد تیم فوتبال نفت آبادان و یارگیری این تیم عنوان کرد: ما سعی زیادی داریم که بیشتر با بازیکنان بومی آبادان به توافق برسیم و الان هم منتظر جواب مشکل پور و حکیم نصاری هستیم که اگر تا آخر هفته جواب قطعی ندهند از گزینه های دیگر که مد نظرمان است استفاده خواهیم کرد.

رئیس هیئت فوتبال آبادان افزود: اما با چهار بازیکن خارجی خوب نیز رایزنی کرده که با سه نفرشان (از کره، نیجریه و کامرون) به توافق رسیده و در حال صحبت با آخرین گزینه هستیم.

شاملی در پایان گفت: گرفتن بازیکن در این سال ها پروژه شده و در این زمینه به جرات می توان گفت نباید بی گدار به آب زد.

نوشتن دیدگاه