حضور 3 بازیکن خارجی در نفت تقریبا قطعی شده است

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: حضور 3 بازیکن خارجی ما در نفت آبادان تقریبا قطعی شده است. این بازیکنان از کامرون، نیجریه و کره جنوبی هستند.

غلامحسین امین‌فر در مورد شرایط نفت آبادان گفت: مثل تمام تیم‌های لیگ برنامه‌های‌مان را برای تقویت تیم و فراهم کردن بستر مناسب جهت حضور پر قدرت در لیگ برتر دنبال می‌کنیم.

وی در مورد اینکه تمرینات بازیکنان اصلی آغاز شده است، خاطرنشان کرد: در این چند روز تمرینات تیم بیشتر به انجام امور تست‌گرفتن و ... اختصاص داشت. کادرفنی با دقت عملکرد بازیکنان جوان را ارزیابی کرد تا اگر استعدادی پیدا شد او را جذب کنیم. از یکی دو روز دیگر هم اعضای اصلی تیم به تمرینات می‌آیند تا کار را جدی‌تر دنبال کنیم.

سرپست نفت آبادان در مورد اینکه آیا محل برگزاری اردوی نفت مشخص شده است، عنوان کرد: خیر هنوز محل قطعی اردو را مشخص نکردیم.

امین‌فر در پایان در مورد اینکه چرا چند روزی است روند نقل و انتقالات نفت قطع شده است، گفت: باشگاه دائم در حال تلاش و مذاکره است تا بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.

تقریبا حضور 3 بازیکن خارجی ما قطعی شده و کار بستن قراردادشان در مرحله پایانی است. همچنین مذاکره با بازیکنان لیگ برتری هم ادامه دارد.

نوشتن دیدگاه