جولان دلالان فوتبال در آبادان

بازیکن سال‌های پیش تیم صنعت نفت آبادان از نحوه یارگیری این باشگاه برای حضور در لیگ برتر انتقاد کرد.

مهدی کیانی اظهار کرد: خوشحالم که نفت آبادان در لیگ برتر حضور پیدا کرده و برای این تیم و هواداران پرشور آبادانی در لیگ برتر آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد: اکنون نیز بازار نقل و انتقالات در کشور داغ است و تیم‌ها در حال بستن مجموعه خود برای فصل آینده لیگ برتر هستند، اما متأسفانه از نماینده آبادان خبری مبنی بر پیوستن بازیکن به این تیم به گوش نمی‌رسد.

بازیکن اسبق فوتبال کشور تصریح کرد: اگر این تیم همچون سال‌های پیش بخواهد گرفتار عده‌ای واسطه و دلال شود، از حالا باید فاتحه این تیم را خواند، زیرا همیشه این افراد به این تیم ضربه‌های جبران نشدنی زده‌اند و حالا هم دست از سر این تیم برنمی‌دارند و ارتباط نزدیکی با این باشگاه دارند.

 

کیانی ادامه داد: بازیکنانی آبادانی در فوتبال کشور هستند که می‌توانند در این برهه از زمان به تیم خود کمک کنند، اما همچون همیشه در تیم خود جایی ندارند و باشگاه صنعت نفت همچنان به دنبال بازیکنان غیر بومی بی‌کیفیت است.

وی افزود: من نیز همچون این بازیکنان سال‌ها به همین دلایل از تیم شهر خود جدا ماندم، اما اطلاع دارم که بازیکنانی چون «محمد سیاه» و «حکیم نصاری» که سابقه زیادی در لیگ برتر دارند، اعلام آمادگی و علاقه کردند تا در تیم شهر خود حضور پیدا کرده و در نفت آبادان بازی کنند، اما تا به این لحظه این باشگاه هیچ سراغی از این بازیکنان نگرفته است.

بازیکن سابق تیم‌های نفت آبادان، شاهین بوشهر، داماش گیلان و مس کرمان یادآور شد: متأسفانه باشگاه صنعت نفت جولان‌گاه دلالان شده و هر تصمیمی آنها بگیرند مورد تأیید مسئولان این باشگاه است و این ضربه مهلکی به پیکره نام صنعت نفت وارد خواهد کرد، و نکته بدتر اینکه هواداران این تیم نیز در مقابل این قبیل اعمال سکوت کرده‌اند و نسبت به تیم خود بی‌تفاوت هستند.

کیانی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد خدشه‌ای به نام آبادان و فوتبال صنعت نفت وارد نشود و این تیم بتواند در لیگ برتر قلب هواداران خود را شاد کند و لقب آسانسور لیگ برتر را از خود دور کند.

نوشتن دیدگاه