هافبک نفت آبادان: همه کمک کنند تا تیم نتیجه بگیرد

هافبک تیم فوتبال نفت آبادان گفت: همه ما می خواهیم کمک کنیم تا تیم در لیگ برتر نتیجه بگیرد و مسئولان هم باید بخواهند و به ما کمک کنند.

میلاد جهانی در خصوص تمدید قرارداد با این باشگاه، اظهار کرد: پیشنهادهای بسیاری داشتم ولی با توجه به این که شرایط در باشگاه نفت آبادان خوب بود، ترجیح دادم قراردادم را با این باشگاه تمدید کنم و خوشحالم که در این تیم ماندم.

وی بیان کرد: امسال باشگاه با چهار بازیکنی که فصل گذشته واقعا تاثیرگذار بودند، تمدید کرد و به نظرم ما چهار نفر می توانیم یکی از بهترین زوج های لیگ برتر شویم.

همچنین قرار است چند بازیکن خارجی هم به ترکیب تیم اضافه شوند که تعریف زیادی از آن ها شنیده ایم و اگر بازیکنان خوبی باشند، با کمک سایر بازیکنان می توانند به موفقیت نفت آبادان کمک کنند.

این بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان گفت: با توجه به این که نفت آبادان پس از چند سال مجددا لیگ برتری شده، تلاش همه این است که در ابتدا تیم بتواند در لیگ برتر بماند و سپس برای سال های بعد تلاش بیشتری انجام شود تا تیم در جایگاه مناسبی قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به استقبال کم بازیکنان برای آمدن به تیم های خوزستانی، گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی خوزستان، بازیکنان کمتر به تیم های خوزستانی می آیند یا اگر هم بیایند مبالغ بالایی را پیشنهاد می دهند که همین موضوع دست باشگاه ما را برای جذب بازیکن مورد نظر، بسته است.

 

جهانی با بیان این که به نتیجه گیری نفت آبادان در لیگ برتر بسیار امیدوار هستم، عنوان کرد: همه ما می خواهیم کمک کنیم تا تیم در لیگ برتر نتیجه بگیرد و در این راستا نیز باید همه مسئولان بخواهند و کمک کنند. همچنین باید تیم زودتر بسته شود تا تمرینات آن نیز سریع تر آغاز شود، چرا که دیر آغاز شدن تمرینات، نگران کننده است.

وی افزود: فصل گذشته تیم مان در رده های هشتم، نهم جدول رده بندی لیگ یک بود ولی همه کمک کردند تا تیم لیگ برتری شد.

مهاجم تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به تاثیر حضور دست نشان در نفت آبادان و لیگ برتری شدن آن، گفت: مربی خارجی خوب است ولی مربی داخلی ارتباط بهتری با بازیکنان برقرار می کند و همین تغییر در راس کادر فنی تیم و آمدن آقای دست نشان، در نتیجه گیری تیم بسیار تاثیرگذار بود.

هیچ کسی فکر نمی کرد که تیم لیگ برتری شود ولی کار روانشناسی آقای دست نشان، آن قدر خوب بود که تیم به موفقیت رسید. او به خوبی با بازیکنان ارتباط برقرار می کند و من در این چند سالی که فوتبال بازی کرده ام، ندیده ام که یک مربی تا این حد بتواند در کار روانشناسی و ارتباط با بازیکنان موفق عمل کند.

نوشتن دیدگاه