فعالیت فوق العاده ۵۲ سالن ورزشی در طرح غنی سازی اوقات فراغت آبادان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از فعالیت فوق العاده ۵۲ سالن ورزشی در راستای اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت در این شهر و تعطیلات تابستانی خبر داد.

پیمان ادیبی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی ستاد اوقات فراغت دانش آموزی در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان گفت: از ۵۲ سالن استان، ۳۱ سالن خصوصی و ۲۱ سالن نیز مربوط به مجموعه های مربوط به اداره ورزش و جوانان است.

وی افزود: در خصوص استفاده نیم بهای دانش آموزان آبادانی و اروند کناری از استخر خلیج فارس نیز برنامه ریزیهایی انجام شده است ضمن آنکه کارکنان دولت نیز می توانند برای فرزندانشان از این امتیاز بهره ببرند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان اضافه کرد: در بحث روستاها نیز قرار شد تا در جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران ضمن بررسی مسائل، راههای ارائه خدمات و امکانات به روستائیان را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در زمان حاضر برنامه های متنوع و مختلف از جمله شبکه های مجازی و نرم افزارهای مختلف قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه زمان زیادی را از نوجوانان و جوانان ما گرفته است،

تصریح کرد: برای کسب موفقیت در اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بایستی پا را فراتر از حد برگزاری کلاسهای معمول و رایج بگذاریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از نبود یک کارگروه تخصصی برای فعالیت در زمینه اوقات فراغت به عنوان یک چالش در راستای اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان نام برد و خواستار توجه جدی مسئولان امر به این موضوع شد.

ادیبی گفت: به رغم افزایش سالانه امکانات در سالن هایمان اما متاسفانه سال به سال از میزان استقبال دانش آموزان کاسته می شود که بایستی دلایل آن به طور جدی بررسی شود.

نوشتن دیدگاه