هافبک نفت آبادان: دلم به نتیجه‎گیری تیم روشن است

هافبک چپ تیم فوتبال نفت آبادان می گوید دلم به نتیجه گیری تیم مان در لیگ برتر روشن است.

محمد شادکام اظهار کرد: من از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم که خیلی هم با من تماس گرفتند ولی با توجه به این که مردم آبادان خیلی من را دوست دارند و آقای دست‎نشان هم به فوتبالم اعتقاد داشت، دیدم شرایط در آبادان نسبت به تیم های دیگر بهتر است و ترجیح دادم که در نفت آبادان بمانم.

وی درباره یارگیری نفت آبادان در فصل پیش رو گفت: آقای دست‌نشان می خواهد پایه های تیم و آن هایی که تلاش کردند تا تیم لیگ برتری شود را حفظ کند و در کنار این نفرات به دنبال جذب چهار بازیکن خارجی خیلی خوب است.

دو سه بازیکن دیگر هم مدنظر باشگاه هستند که مسئولان منتظر جواب آن ها هستند و ان‎شاالله تیم خوبی بسته شود.

این بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان بیان کرد: به نظر من آن بازیکنانی که باید نگه داشته می شدند و در لیگ برتری شدن تیم نیز تاثیرگذار بودند، در تیم ماندند.

فصل گذشته استقلال خوزستان با بازیکنانی قهرمان شد که کسی باورش نمی شد. به هر حال فوتبال قابل پیش بینی نیست و هر دفعه یک سری اتفاقات جدید در آن رخ می دهد.

وی افزود: من دلم به نتیجه گیری تیم در لیگ برتر روشن است و سال اول بیشتر باید تیم حفظ شود و سال بعد از آن با یک برنامه ریزی و بودجه خوب، فکر نتایج بهتر بود.

 

شادکام با بیان این که فصل گذشته بازیکنان خیلی خوبی داشتیم، گفت: ما در هر پست سه چهار نفر را داشتیم ولی متاسفانه نیم فصل اول با کارلوس مانوئل کار کردیم و او نمی توانست با بازیکنان به راحتی ارتباط برقرار کند و خود من هم خیلی اذیت شدم و نمی توانستم خودم را به او ثابت کنم، چرا که ارتباط با چنین مربیانی خیلی برایم سخت بود.

وی افزود: زمانی هم که آقای دست نشان سرمربی تیم شد، او از قبل نسبت به من شناخت داشت و وقتی وارد تیم شد، تمام بازیکنان را می شناخت و توانست آن چه را که می خواهد به تیم تزریق کند. بازیکنان هم کم نگذاشتند و همه دوست داشتند که تیم لیگ برتری شود.

هافبک تیم فوتبال نفت آبادان گفت: هواداران هم گل کاشتند و با حمایتی که از تیم داشتند، باعث لیگ برتری شدن تیم شدند.

هواداران اکنون می گویند که چرا باشگاه بازیکن نمی گیرد که باید بگویم به این دلیل است که برخی بازیکنان مبلغی را اعلام می کنند که باشگاه توان پرداخت آن را ندارد. در واقع رقم های بالا را پیشنهاد می دهند و بودجه باشگاه هم به صورتی است که به دنبال بازیکنان جوان، آن هم با مبلغی است که در توان پرداختش باشد.

نوشتن دیدگاه