مختار: علاقه مندان فوتبال در جشن صعود صنعت نفت فراموش شدند

نمانیده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بر حضور پر قدرت تیم فوتبال صنعت نفت در مسابقات لیگ برتر تاکید کرد و گفت: در جشن صعود تیم فوتبال صنعت نفت به لیگ برتر مسئولان تیم نمایندگان و مردم را فراموش کردند.

جلیل مختار در خصوص زیرساخت های ورزشی شهرستان آبادان به ویژه رشتبه پر طرفدار فوتبال، گفت: با توجه به مشکلات مالی تیم و لزوم داشتن تیمی مقتدر برای حضور در مسابقات لیگ برتر، در صدد هستیم با دعوت از اعضای هیات مدیره باشگاه، راه های کمک به تیم مورد بررسی قرار گیرد.

مختار افزود: بر این عقیده هستیم تا نظارت بیشتری بر روند انتخاب و خرید بازیکن های جدید انجام دهیم تا در فصل آینده تیم شایسته ای در لیگ برتر داشته باشیم.

وی با بیان مطالبه مردم برای جذب و استفاده از بازیکن های بومی با توجه به وجود بازیکنان شایشته در آبادان، گفت: امیدواریم با برنامه ریزی و تلاش اعضای کادر فنی، هیات مدیره و مردم، این تیم در رقابت های لیگ برتر، مقتدر ظاهر شود.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته پایانی لیگ دسته اول در برابر فجر سپاسی شیراز با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی رسید و با 61 امتیاز بعد از تیم های پیکان تهران و ماشین سازی تبریز به عنوان تیم سوم لیگ دسته اول جام آزادگان به لیگ برتر صعود کرد.

نوشتن دیدگاه