بهشتی: سرپرست جدید شهرداری آبادان اولویت خود را به پیگیری اعتبارات معطوف کند

عضو شورای شهر آبادان گفت: سرپرست جدید شهرداری آبادان باید اولویت خود را به پیگیری اعتبارات معطوف کند.

فرشید بهشتی در خصوص برکناری شهردار سابق آبادان از سمت خود و انتخاب سرپرست موقت برای شهرداری این شهر، اظهار کرد: از شهردار سابق آبادان به خاطر زحمات و خدماتی که در طول تصدی سمت شهرداری آبادان در شوراهای سوم و چهارم داشت، تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: وی نیروی اجرایی و توانمندی بود و خدمات خوبی را برای شهر آبادان رقم زد، امیدوارم در آینده نیز در کار و خدمت موفق باشد.

عضو شورای شهر آبادان تصریح کرد: شورای شهر آبادان نیز بلافاصله «حسین زال بهبهانی» را به عنوان سرپرست شهرداری آبادان معرفی کرد، همکارانم در شورای شهر به سرپرست فعلی اطمینان کردند و وی را به عنوان سرپرست موقت شهرداری آبادان انتخاب کردند.

بهشتی با اشاره به اهتمام شورای شهر آبادان برای انتخاب شهردار جدید این شهر، افزود: شورای شهر آبادان نیز از هفته آینده رایزنی‌های خود را برای انتخاب شهردار آبادان آغاز خواهد کرد، ولی در حال حاضر از سرپرست شهرداری انتظاراتی می‌رود که باید عنوان و در حیطه انجام آن اقدام لازم انجام شود.

وی تأکید کرد: در این بین ممکن است به سرپرست جدید مراجعاتی شود و خواسته‌های غیر متعارفی از وی عنوان شود که در این بین، سرپرست جدید شهرداری باید تمام قد در مقابل این افراد ایستادگی کرده و زیر بار خواسته‌های آنها نرود و طبق قانون به کار خود ادامه دهد تا برای سیستم شهرداری مشکلی ایجاد نشود.

عضو شورای شهر آبادان با تاکید بر پیگیری معوقات کارکنان شهرداری، یادآور شد: در وهله دوم موضوع حقوق کارکنان است که سرپرست جدید باید در بحث پیگیری بحث حقوق‌ها جدیت به خرج دهد و از مراجع مختلف نیز در این باره کمک بگیرد.

بهشتی در پایان خاطرنشان کرد: سرپرست شهرداری از جابه‌جایی افراد در شهرداری خودداری کند، زیرا سیستم کلی شهرداری آبادان به مشکل بر خواهد خورد، پرسنل شهرداری در جای خود وظایف خود را به انجام می‌رسانند، در حال حاضر شهردار باید ذهن خود را معطوف به پیگیری اعتبارات کند.

نوشتن دیدگاه