70 درصد تیم بسکتبال نفت آبادان حفظ می‌شود

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان گفت: بین 60 تا 70 درصد تیم فصل گذشته را حفظ می‌کنیم و با تقویت مجموعه مهیای یک حضور قدرتمند در سوپر لیگ بسکتبال کشور و مسابقات غرب آسیا می‌شویم.

حسن مختاری در خصوص وضعیت تیم بسکتبال نفت آبادان برای حضور در سوپر لیگ بسکتبال کشور در فصل آینده، اظهار کرد: در حال رایزنی برای حضور قدرتمند تیم بسکتبال این باشگاه در فصل آینده سوپر لیگ هستیم.

وی ادامه داد: با مسئولان امور ورزش وزارت نفت مشغول بررسی چگونگی حضور در این رقابت‌ها هستیم و امیدوارم در چند روز آینده تکلیف حضور این تیم در لیگ بسکتبال کشور مشخص شود.

 

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان تصریح کرد: سعی می‌کنیم بین 60 تا 70 درصد تیم فصل گذشته را حفظ کنیم و با تقویت مجموعه محیای یک حضور قدرتمند در سوپر لیگ کشور و مسابقات غرب آسیا شویم.

مختاری افزود: سالن شماره یک مجموعه ورزشی 17 شهریور آبادان نیز به‌زودی به پیمانکار واگذار خواهد شد تا تغییرات لازم برای فصل آینده در آن اعمال شود.

وی اشاره کرد: تعبیه جایگاه ویژه، سمعی بصری و تعمیر سرویس‌های بهداشتی و رختکن‌ها از جمله تغییراتی است که در این سالن به وجود خواهد آمد.

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان در خصوص افزایش ظرفیت این سالن یادآور شد: همچنین مهندسان شرکت پالایش نفت آبادان مشغول بررسی ساخت جایگاه دوم در سالن شماره یک هستند که در صورت تأیید و طراحی، ظرفیت سالن دوبرابر خواهد شد.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان موفق شد در دومین حضور خود در سوپر لیگ بسکتبال کشور به مقام نایب‌قهرمانی رسیده و جواز حضور در رقابت‌های غرب آسیا در فصل آینده را کسب کند.

نوشتن دیدگاه