دست‌نشان: اولویتم برای بستن تیم، بازیکنان خوزستانی است

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان می گوید علاقه دارد در این تیم بومی گرایی و از جوانان آبادانی و خوزستانی برای بستن تیم استفاده کند.

نادر دست نشان با اشاره به تمایل خود و باشگاه به بومی گرایی، اظهار کرد: از 18 خرداد ماه که مرحله تست گیری دو روزه تیم در آبادان آغاز می شود از علاقه مندان و جوانان خوزستانی که فکر می کنند با شرکت در تست گیری می توانند توانایی خودشان را نشان دهند و نظر کادر فنی را برای حضور در نفت آبادان جلب کنند، می خواهم که در این تست گیری شرکت کنند.

وی بیان کرد: همچنین آبادانی ها و خوزستانی های شاغل در تیم های لیگ یک و لیگ برتری کشور نیز که دوست دارند به نفت آبادان و تیم استان شان بپیوندند و به آن کمک کنند، کافی است اشاره ای به ما داشته باشند تا بتوانیم با آن ها مذاکراتی داشته باشیم و اگر به توافق برسیم با آن ها برای حضور در تیم قرارداد ببندیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: به هر حال همان طور که قبلا هم گفته ام اولویت من برای بستن تیم، با بازیکنان آبادانی و خوزستانی است و فکر می کنم این استان از پتانسل های خوبی برخوردار است که می توانند به نفت آبادان و دیگر نمایندگان خوزستان در لیگ برتر کمک کنند.

وی بیان کرد: ما می خواهیم تیمی را راهی لیگ برتر کنیم که بتواند از آبروی استان دفاع کند و نماینده خوبی برای آبادان و خوزستان در لیگ برتر باشد.

نوشتن دیدگاه