لیست دست‌نشان در دستان مدیرعامل صنعت نفت

پس از تمدید قرارداد نادر دست‌نشان با نفتی‌های آبادان، تمرینات این تیم از هفته آینده از سر گرفته می‌شود.

باشگاه صنعت نفت آبادان پس از صعود به لیگ برتر فوتبال کشور طبق معمول همه ساله درگیر تصمیمات وزارتی شده و باز هم زمان یارگیری برای این تیم به‌سرعت می‌گذرد.

نفتی‌ها پس از برگزاری جشن صعود خود به لیگ برتر در روز دوشنبه هفته جاری، رسما فعالیت خود را برای حضور در لیگ برتر آغاز کرده و روز گذشته با سرمربی خود به توافق رسیدند، قرارداد «نادر دست‌نشان» برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید شد.

همچنین «مهرداد خادمی» و «حکیم عوده‌پور» به‌عنوان کمک‌مربی، «کاظم فرحانی» مربی دروازه‌بانان، «یدالله صادقی» مربی بدن‌ساز، دست‌نشان را در هدایت تیم فوتبال نفت آبادان یاری خواهند کرد، «غلامرضا امینی‌فر» نیز همچنان به‌عنوان سرپرست این تیم بر مسند کار باقی ماند.

 

شنیده‌ها حاکی از آن است که سرمربی این تیم لیست مازاد و مورد نیاز خود را تحویل باشگاه صنعت نفت داده و طی روزهای آینده از چهره جدید باشگاه صنعت نفت آبادان رونمایی خواهد شد و بیش از 50 درصد بازیکنان این تیم حفظ می‌شوند.

بر همین اساس، روز گذشته «محمد شادکام» و «محمد پورمحمد» دو بازیکنی که نقش مهمی در صعود صنعت نفت به لیگ برتر ایفا کرده بودند، قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با طلایی‌پوشان آبادانی تمدید کردند.

«امیر زلیکانی» و «میلاد جهانی» نیز روز گذشته برای تمدید قرارداد خود به باشگاه مراجعه کردند که فعلاً بر سر مسائل مالی با این باشگاه به توافق نرسیده‌اند.

گفتنی است، نادر دست‌نشان برنامه تمرینی خود را به باشگاه ارائه داده است و قرار شده از 18 خرداد ماه جاری تمرینات این تیم با تست‌گیری از بازیکنان بومی آغاز شده و از بیستم همین ماه نیز نفرات اصلی این تیم به مجموعه افزوده شوند.

همچنین شایعاتی مبنی بر حضور «محمد نزهتی» مهاجم سال‌های پیش ملوان بندر انزلی در آبادان قوت گرفته است، این مهاجم فصل گذشته در تیم شهرداری اردبیل توپ می‌زد، پیوستن نزهتی به نفت آبادان از سوی هیچ مقامی در باشگاه صنعت نفت آبادان تایید نشده است.

بر اساس این گزارش، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با هدایت نادر دست‌نشان در نیم فصل دوم رقابت‌ها، موفق شد با کسب 62 امتیاز از مجموع 38 بازی خود به‌عنوان تیم سوم در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به لیگ برتر صعود کند.

نوشتن دیدگاه