تعمیر و تجهیز دو ورزشگاه آبادان برای حضور در لیگ برتر

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان از تعمیر و تجهیز دو ورزشگاه برای حضور تیم‌های فوتبال و بسکتبال آبادان در لیگ برتر خبر داد.

حسن مختاری اظهار کرد: با صعود تیم صنعت نفت آبادان به لیگ برتر فوتبال کشور، کار تعمیر ورزشگاه تختی آبادان را آغاز کرده و در حال حاضر نیز پیمانکار این ورزشگاه در حال انجام کار است.

وی ادامه داد: در جلساتی که با مدیرعامل باشگاه صنعت نفت برگزار کرده‌ایم، کمبودها و ملزومات کار بررسی و قرار شد نسبت به تعمیر برخی جایگاه‌های تمهیدات لازم اندیشیده شود.

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان تصریح کرد: در این زمینه، جایگاه‌های مربوط به خبرنگاران، VIP و جایگاه تماشاگران مورد بازسازی قرار خواهد گرفت و سیستم آب‌خوری ورزشگاه نیز تجهیز می‌شوند.

 

مختاری افزود: همچنین راه‌های ورود و خروج ورزشگاه نیز مورد تجدیدنظر قرار می‌گیرند، ضلع شرقی ورزشگاه نیز به‌طور کامل صندلی‌گذاری خواهد شد، اما ضلع غربی به دلیل قدمت بالا با نظر مهندسان ابتدا بتن‌ریزی خواهد شد سپس اقدام به نصب صندلی در این مکان صورت می‌گیرد.

وی در خصوص اتمام کار تعمیر این ورزشگاه برای آغاز لیگ برتر فوتبال کشور، عنوان کرد: بعید است در آغاز فصل لیگ برتر فوتبال، ضلع غربی این ورزشگاه آماده بهره‌برداری شود، زیرا این کار مستلزم زمان بسیاری است.

مختاری در خصوص مجموعه ورزشی 17 شهریور آبادان که محل میزبانی تیم بسکتبال نفت آبادان از رقیبان خود است، اشاره کرد: سالن شماره یک 17 شهریور نیز در حال بررسی مهندسان برای اعمال تغییراتی در جایگاه تماشاگران برای افزایش ظرفیت است.

این مسئول گفت: همچنین در حال حاضر سرویس‌های بهداشتی، رختکن‌ها و اتاق سمعی بصری این سالن در دست ساخت و تعمیر است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید نظر مهندسان در خصوص ساخت جایگاه و افزایش ظرفیت در این سالن اعلام شود تا برای اعمال تغییرات اقدامات لازم را به انجام برسانیم.

نوشتن دیدگاه