240 زائر از آبادان به مراسم سالروز رحلت امام خمینی (ره) اعزام می شوند

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از اعزام 240 شهروند این شهرستان به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی به حرم امام خمینی (ره) خبر داد.

سرگرد پاسدار عبدالحسین بعنونی نژاد دوشنبه در نشست خبری با رسانه های شهرستان آبادان، گفت: کاروان اعزامی از آبادان، چهارشنبه 12 خرداد ماه جاری پس از تجمع در مصلای ثامن الائمه و بدرقه رسمی مسئولان شهرستانی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می شود.

وی از پیش بینی شش دستگاه اتوبوس و همراهی دو دستگاه آمبولانس به همراه کادر پزشکی با این کاروان خبر داد و اظهار داشت: برای هر دستگاه اتوبوس یک همیار پلیس پیش بینی شده است.

سرگرد پاسدار بعنونی نژاد اظهار داشت: در هر دستگاه اتوبوس یک روحانی و یک مسوول فرهنگی در نظر گرفته شده تا در سفر چهار روزه زمینه آشنایی بیشتر زائران با مبانی فکری امام و رهبری تبیین شود.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان در بخش دیگری از سخنانش پیرامون شخصیت والای امام راحل (ره) و نقش تاثیرگذار وی در شکل گیری انقلاب گفت: بدون شک، بیداری اسلامی برگرفته از تفکرات ناب امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود.

وی همچنین با بیان پیش بینی برگزاری آیین های بزرگداشت ارتحال امام (ره) در مناطق مختلف شهرستان آبادان با حضور پرشور مردم، گفت: برگزاری مراسم مردمی سالگرد امام (ره) نشانگر وفاداری به امام و اندیشه ها و افکار و آرمان های آن بزرگوار است.

آیین سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی 14 خرداد ماه در حرم امام خمینی (ره) برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه