برگزاری کلاس‌های آموزشی ورزش و 3 دوره میزبانی در آبادان

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از برگزاری سه کلاس آموزشی و سه میزبانی در دهه اول خرداد ماه در این شهرستان خبر داد.

پیمان ادیبی در تشریح عملکرد اداره ورزش و جوانان آبادان در دهه نخست خردادماه، اظهار کرد: در هفته گذشته رقابت‌های جایزه بزرگ تنیس روی میز شهدای اروند با حضور ملی پوشان تیم ملی ایران و کره جنوبی در حضور رئیس این فدراسیون برگزار شد.

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها که با حضور 6 تنیس‌باز ملی‌پوش از دو کشور ایران و کره جنوبی و هشت تنیس‌باز برتر استان خوزستان و آبادان برگزار شد، در نهایت «نیما عالمیان» ورزشکار ایرانی راه یافته به المپیک 2016 برزیل در دیدار پایانی برابر «نوشاد عالمیان» دیگر ورزشکار راه یافته به المپیک، با نتیجه 4 بر 2 پیروز شده و بر سکوی قهرمانی قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: همچنین «افشین نوروزی» دیگر ملی‌پوش خوزستانی کشورمان به همراه «واحد مالمیری» به‌صورت مشترک بر سکوی سومی قرار گرفتند و «سروش امیری نیا» تنیس‌باز آبادانی و ملی‌پوش تیم ملی جوانان که در لیگ دسته دوم آلمان حضور دارد عنوان چهارمی را کسب کرد.

 

ادیبی افزود: در دیگر رویداد ورزشی آبادان در هفته گذشته یک دوره رقابت‌های رنکینگ پاکت بیلیارد قهرمانی کشوری در این شهرستان برگزار شد که این مسابقات در پایان با قهرمانی آبادان به‌پایان رسید.

وی عنوان کرد: در رشته بسکتبال نیز یک دوره کلاس داوری درجه سوم به میزبانی هیئت بسکتبال آبادان برگزار شد که از سراسر کشور برای حضور در این کلاس به آبادان مراجعه کردند.

این مسئول گفت: همچنین در همین رشته، یک دوره کلاس مربیگری درجه سه بسکتبال به مدرسی «محمدرضا اسلامی» به میزبانی هیأت بسکتبال آبادان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان یادآور شد: مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاه‌های آبادان نیز که به مناسبت یادواره سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در آبادان برگزار شد با قهرمان باشگاه تن‌آور آبادان به‌کار خود پایان داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین یک‌دوره کلاس غواصی مختص بانوان در استخر خلیج‌فارس آبادان برگزار شد و در آینده نزدیک نیز کلاس غواصی آقایان نیز در همین مکان برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه