دست‌نشان: اگر مدیران صنعت نفت بخواهند می‌مانم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اگر مدیران این تیم بخواهند عاشقانه دوست دارم در آبادان بمانم و به کار مربیگری‌ام ادامه دهم.

نادر دست‌نشان عصر امروز پس از پیروزی تیمش مقابل فجرسپاسی که منجر به پیروزی این تیم و صعود به لیگ بر‌تر شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در وهله اول از رسانه‌های آبادان تشکر می‌کنم که مطالبشان چراغ راه ما شد و در درجه دوم از حمایت پیشکسوتان آبادانی تشکر ویژه دارم.

وی ادامه داد: امروز تماشاگران سنگ تمام گذاشتند و گذشته صنعت نفت را احیا کردند و شرایطی ایجاد کردند که تمام ایران از این ورزشگاه لذت برد، ورزشگاهی هم تعداد درونش بیرون آن نیز جمعیت داشت.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: از تمام عوامل تیم تشکر می‌کنم که در کنار مدیریت ما را حمایت کردند تا بازیکنان این‌گونه عاشقانه برای مردمشان فوتبال بازی کنند.

 

دست‌نشان عنوان کرد: فجر سپاسی یکی از بهترین تیم‌های کشور است و دارای امکانات خوبی نیز است، از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشت و به‌دنبال آن نارضایتی اعضای این تیم، اما همین مشکلات را تیم ما نیز داشت، هیچ‌گاه دنبال این مشکلات را نگرفتیم و مطمئن بودیم این معضلات را مدیریت باشگاه برطرف خواهد کرد.

وی بیان کرد: در کنار دو گلی که به ثمر رساندیم فرصت‌های زیادی را نیز بر روی دروازه فجری‌ها خلق کردیم و تیم مقابل نیز حملات محدودی بر روی دروازه ما داشت.

سرمربی طلایی پوشان آبادانی یادآور شد: این همه موقعیتی که ایجاد شد حاصل انگیزه و عشق بازیکنان بود و گلی را که دریافت کردیم بر روی غفلت مدافعان بود.

دست‌نشان توضیح داد: من از بازی فنی و با تفکر بازیکنانم لذت بردم چرا که اجازه ندادند تیم مقابل روی دروازه ما موقعیتی ایجاد کند، این در حالی‌ است که فجری‌ها در نیم فصل اول 40 امتیاز و ما 27 امتیاز داشتیم و اکنون این تیم را پشت سر گذاشتیم و به لیگ بر‌تر صعود کردیم.

وی در پایان اضافه کرد: اگر مدیران این تیم بخواهند عاشقانه دوست دارم در آبادان بمانم و به کار مربیگری ادامه دهم.

نوشتن دیدگاه