سرمربی نفت: حضور نماینده آبادان در لیگ برتر حق مردم فوتبال دوست این شهر بود

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با بیان اینکه حضور این تیم در لیگ برتر حق مردم فوتبال دوست آبادان بود، گفت: ‌به طور حتم در لیگ برتر قوی و غنی تر از لیگ دسته یک شرکت خواهیم کرد.

نادر دست نشان پس از کسب پیروزی دو بر یک تیمش برابر تیم فجر سپاسی و قطعی شدن صعودش به لیگ برتر ضمن قدردانی از بازیکنانش، افزود: ‌ابتدا به بازیکنانم که بسیار باهوش و با غرور بودند، صعود به لیگ برتر را تبریک می گویم و بعد از آن صعود به لیگ برتر را به هواداران متعصب این تیم تبریک می گویم.

وی با بیان اینکه تیم نفت آبادان یکی از تیم های ریشه دار ایران است، تصریح کرد: ‌لطف خدا بود که توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم به طور حتم این تیم بدون حمایت و تلاش کسانی که با این تیم در ارتباط هستند به لیگ برتر صعود نمی کرد. داشتن تیم فوتبال در لیگ برتر حق مردم آبادان است.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان تاکید کرد: ‌بنده نیز به عنوان یکی از زنجیره های موفقیت این تیم بودم و از اینکه با این تیم به لیگ برتر صعود کردم، خیلی خوشحالم.

دست نشان درخصوص حمایت هواداران و اینکه چقدر در صعود تیم نقش داشت، اظهار داشت:‌ امروز ورزشگاه تختی کاملا پر بود و 15 هزار نفر نیز در بیرون ورزشگاه ماندند و نتوانستند این پیروزی و صعود را از نزدیک مشاهده کنند.

وی با بیان اینکه تیم نفت آّبادان نیاز به حمایت بیشتر مسئولان بومی و وزارت نفت دارد، عنوان کرد:‌ وقتی بازیکن بودم به این تیم علاقه مند بوده و نتایج این تیم را در لیگ دنبال می کردم. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با این تیم چند بار دیدار کرده و هنوز نیز این تیم را دوست دارم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا تیم نفت آبادان در لیگ برتر هم موفق خواهد بود، گفت:‌ به طور یقین تیم نفت آّبادان در لیگ برتر قوی تر و غنی تر خواهد شد و با کمک مسئولان در آن لیگ هم نتایج خوبی کسب خواهیم کرد.

تیم فوتبال نفت آبادان در حساس ترین دیدار هفته پایانی لیگ دسته یک با غلبه بر فجر سپاسی به لیگ برتر صعود کرد.

نوشتن دیدگاه