گلایه نایب رئیس شورای شهر آبادان از جابجایی برخی نیروهای شهرداری

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با گلایه از جابجایی برخی نیروها در شهرداری، گفت: اگرچه شهردار برای جابجایی نیروها در سیستم اداری اختیار کامل دارد، در خصوص برخی جابجایی ها باید توضیح داده شود.

عبدالحسین مکوندی در نشست علنی شورای اسلامی آبادان با حضور 9 عضو شورای شهر، با بیان وجود نیروهای متخصص و تحصیلکرده در شهرداری، گفت: انتظار داریم وقتی نیرویی جابجا می شود، نیروی قوی تر جایگزین شود.

وی با تجلیل از برگزار کنندگان دومین جشنواره مطبوعات شهری آبادان، گفت: برگزاری جشنواره مطبوعات در آبادان خالی از حاشیه نبود و برخی خبرنگاران از نحوه داوری جشنواره گله مند شدند.

مکوندی با بیان برخی نواقص جشنواره مطبوعات شهری، افزود: هر برنامه ای خالی از نقص و اشکال نیست و این جشنواره نیز از این قاعده مستثنی نبود.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با تشریح اهداف برگزاری جشنواره، گفت: این جشنواره با هدف محک زدن نگارش رسانه ای خبرنگاران و تشویق و ترغیب خبرنگاران به نقد منصفانه برگزار شد، ولی خبرنگارانی فعالی نیز از این رقابت باز ماندند.

مکوندی با گلایه از برخی رسانه ها نیز، گفت: برخی رسانه ها به جای به چالش کشیدن مشکلات شهر و پاسخگو کردن مسئولان، نقدهایی که در نشست های شورا مطرح می شود را سانسور کرده و آن را منعکس نمی کنند.

جاسم ثامری دبیر شورای اسلامی شهر آبادان نیز در این نشست با گلایه از تاخیر برخی اعضا در حضور به موقع در نشست های علنی شورا، رفع مشکل مشترکانی که علمک گاز تا خانه آنها رسیده ولی به دلیل نداشتن سند قادر به دریافت خدمت نیستند را خواستار شد.

نشست شورای اسلامی شهر آبادان با طرح سه لایحه و تصویب دو لایحه به کار خود پایان داد.

نوشتن دیدگاه