آسمان آبادان طلایی رنگ شد

با نزدیک شدن به زمان شروع دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز، آسمان آبادان به یک باره طلایی رنگ شد.

بر اساس اعلام قبلی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت در خصوص باز شدن در استادیوم تختی آبادان از ساعت ۱۳، جمع زیادی از هواداران به سمت استادیوم تختی روانه شدند.

پلیس راهور به منظور تامین رفاه حال هواداران و کنترل بهتر تردد خودروها از ساعتها قبل مسیر بلوار دهداری (منتهی به استادیوم تختی ) را مسدود کرده است.

هواداران پرشور، متعصب و با غیرت آبادانی از نوجوان و جوان و بزرگسال در حالی که لباسهای مخصوص تیم صنعت نفت را به تن کرده و پرچمهای برزیل ایران را در دست داشتند، طول مسیر رسیدن به استادیوم تختی را با سر دادن شعارهای حمایتی از تیم صنعت نفت به همراه تشویقهای مکررشان طی کردند.

در این لحظات نزدیکی به زمان بازی که قرار است ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه امروز میان تیمهای صنعت نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز انجام شود، همه چیز در آبادان رنگ طلایی به خود گرفته است. از تن پوش و کلاه و پرچم هواداران گرفته تا چهره و خودرو حامل هواداران.

 

از شب گذشته تا الان شبکه های مجازی پر شده از عکسها و مطالبی که در حمایت از تیم برزیلی آبادان توسط هواداران متعصب و خونگرم آبادانی منتشر می شود و همه برای رسیدن این تیم به جایگاه واقعی اش آرزوی موفقیت و پیروزی دارند.

اگر چه روز گذشته پیمان ادیبی رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان حضور در استادیوم تختی را برای هواداران رایگان اعلام کرد اما غلامرضا بهروان مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ یک جام آزادگان امروز اعلام کرد: بلیط ها پیشتر توسط موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت به صورت رایگان صادر شده و هواداران بایستی قبل از ورود به استادیوم بلیط هایشان را از باجه های فروش بلیط استادیوم دریافت و سپس وارد شوند چرا که در غیر این صورت امکان ورود وجود نخواهد داشت.

شنیده ها حاکی از آن است عروسک دوست داشتنی و مقبول آبادانی ها یعنی جناب خان، علیرضا ویسی مربی تیم استقلال خوزستان و تنی چند از بازیکنان این تیم، مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران، مهدی هاشمی نسب، خداداد عزیزی و حمید فرخ نژاد بازیگر آبادانی سینمای ایران امروز مهمان آبادانی ها هستند.

امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ، شاگران دست نشان سرمربی تیم نفت آبادان از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه و در قالب هفته پایانی لیگ دسته یک، برای تعیین سومین تیم صعود کننده به لیگ برتر شانزدهم در ورزشگاه تختی شهر آبادان به مصاف تیم فجر سپاسی شیراز می روند.

نوشتن دیدگاه