درهای ورزشگاه تختی آبادان ساعت 13 روز دوشنبه باز خواهد شد

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان از باز شدن درهای ورزشگاه تختی آبادان در ساعت 13 روز دوشنبه خبر داد.

حسن مختاری در رابطه با اقدامات انجام شده در ورزشگاه تختی این شهر برای برگزاری دیدار حساس نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال، اظهار کرد: فردا دوشنبه از ساعت 13 درهای ورزشگاه تختی آبادان به روی فوتبال دوستان باز خواهد بود و دوست‌داران ورزش می‌توانند برای تشویق تیم محبوب خود به این ورزشگاه مراجعه کنند.

وی ادامه داد: چمن ورزشگاه نیز تا پیش از این دیدار کوتاه و استانداردسازی می‌شود تا زمین ورزشگاه نیز مهیای این مسابقه حساس باشد.

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان درباره دو جایگاه در دست تعمیر ورزشگاه تختی آبادان تصریح کرد: دو جایگاه در دست تعمیر ورزشگاه تختی آبادان نیز به‌صورت کامل پاک‌سازی شده و بدون وجود حتی یک سنگ یا زباله، آماده پذیرایی از تماشاگران خواهد بود.

مختاری خاطرنشان کرد: این هوای گرم مستلزم توجه به وضعیت آب آشامیدنی است که در این رابطه نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

این مسئول در پایان گفت: 6 تانکر آب سرد به‌وسیله چهار دستگاه آب تصفیه کن صنعتی قوی در این روز به تماشاگران ورزشگاه تختی آبادان خدمت‌رسانی خواهند کرد.

عصر فردا دوشنبه از ساعت 17 و 15 دقیقه دیدار حساس دو تیم نفت آبادان و فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد که برنده این دیدار به لیگ برتر فوتبال کشور صعود خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه