آبادان مهیای جشن صعود

تیم فوتبال نفت آبادان برای یک دیدار حساس و صعود به لیگ برتر خود را مهیا می‌کند.

تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای دیدار حساس این تیم مقابل فجر سپاسی شیراز روز گذشته در ورزشگاه تختی آبادان دنبال شد.

در این تمرین چند نفر از بازیکنان سابق و پیشکسوتان باشگاه صنعت نفت حضور یافتند و در پایان به گپ‌وگفت با بازیکنان این تیم پرداختند.

سید ابراهیم تهامی، امید شریفی‌نسب و فریدون جمی بازیکنان دهه 70 تیم صنعت نفت هستند که روز گذشته در پایان تمرین در کنار این تیم حاضر شدند و ضمن روحیه دادن به آنان، پیام و خواسته فوتبال‌دوستان خوزستانی را به آنان رساندند.

نفتی‌ها در این تمرین شاداب و در یک هوای گرم که مطابق با ساعت مسابقه با فجر سپاسی بود به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند، این تمرین با حضور کلیه بازیکنان، کادر فنی، سرپرست و مدیریت باشگاه برگزار شد.

حدود یک‌صد هوادار متعصب نفت نیز بر روی سکوهای ورزشگاه تختی آبادان حاضر شدند و در گرمای شدید آبادان به تشویق و روحیه دادن به تیم محبوب خود پرداختند.

پس از این تمرین طلایی‌پوشان آبادانی به ضیافت شام فرماندار آبادان رفتند.

فرماندار آبادان به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان، در این ضیافت در جمع نفتی‌ها حاضر شدند و بازیکنان این تیم را برای یک روز بزرگ مهیا و با آنان به صحبت پرداختند.

بر اساس این گزارش، تیم فوتبال نفت آبادان فردا در آخرین دیدار خود برای صعود به لیگ بر‌تر فوتبال کشور در ورزشگاه تختی این شهر میزبان فجر سپاسی شیراز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه