سقوط داماش با تساوی برابر نفت آبادان

تیم فوتبال داماش گیلان با تساوی مقابل نفت آبادان، به رقابت های لیگ دسته دوم سقوط کرد.

تیم های فوتبال داماش گیلان و نفت آبادان عصر سه شنبه در هفته سی و هفتم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت رو در روی هم قرار گرفتند.

در جریان این مسابقه که در حضور حدود چهار هزار تماشاگر و در یک هوای ابری برگزار شد، دو تیم فوتبال داماش گیلان و نفت آبادان در نهایت به نتیجه مساوی صفر بر صفر دست یافتند.

در این دیدار، دو تیم در نیمه اول یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و فقط تیم نفت آبادان در دقیقه 12 صاحب یک ضربه پنالتی شد؛ این ضربه توسط حسین بغلانی بازیکن این تیم زده شد که این پنالتی توسط اشکان توانا دروازه بان داماش گیلان مهار شد تا بهترین موقعیت تیم نفت آبادان در این بازی از دست برود.

در نیمه دوم نیز گرچه دو تیم بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند اما تیم داماش در اواخر بازی، برتر از حریفش ظاهر شد ولی نتوانست فرصت مناسب گلزنی به دست بیاورد تا این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

 

قضاوت این مسابقه را رضا کرمانشاهی با کمک های بابک داوری و حسین طالقانی برعهده داشتند که در جریان این دیدار، محمدرضا مهدی زاده و مصطفی حاجتی از تیم داماش گیلان، محمدزبیر نیک نفس و احسان عبدی از تیم نفت آبادان کارت زرد دریافت کردند.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت : شانس ما برای صعود به لیگ برتر زیاد است و به رقابت های لیگ برتر صعود خواهیم کرد.

نادر دست نشان عصر سه شنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و نفت آبادان افزود: با توجه به اینکه در دیدار آخر باید در خانه مقابل تیم فجر سپاسی قرار گیریم با حمایت طرفداران پرشور خود برابر این تیم به پیروزی می رسیم تا به رقابت های لیگ برتر صعود کنیم.

وی در مورد دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و نفت آبادان اظهار کرد : در این دیدار بازیکنان ما بسیار ضعیف ظاهر شدند و نتوانستند تمام توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت زیاد بازی و استرس بازیکنان نفت آبادان برای صعود به لیگ برتر و همچنین تشویق و حمایت پرشور طرفداران تیم داماش گیلان از تیم خود ، باعث شد تا بازیکنان نفت آبادان ضعیف ظاهر شوند.

دست نشان اظهار کرد: البته این دیدار موقعیت چندانی نداشت و مهمترین موقعیت این بازی ، یک ضربه پنالتی بود که در دقایق اولیه بازی نصیب ما شد اما متاسفانه نتوانستیم از این فرصت استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان اضافه کرد: در نیمه دوم و به خصوص در دقایق پایانی تیم فوتبال داماش گیلان، تیم برتر میدان بود و بازیکنان ما نتوانستند بازی را تحت کنترل خود درآورند و صاحب موقعیت گلزنی شوند تا در نهایت این بازی با نتیجه مساوی به پایان برسد.

دست نشان اضافه کرد: البته این تساوی بیشتر به ضرر ما تمام شد چون اگر در این دیدار پیروز می شدیم، در دیدار آخر و در آبادان با یک تساوی نیز می توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم اما با توجه به این نتیجه ، باید در دیدار آخر به پیروزی برسیم تا به لیگ برتر صعود کنیم.

نوشتن دیدگاه