تجلیل از کارمندان پاسدار و جانباز سازمان منطقه آزاد اروند

اسماعیل زمانی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در روز ولادت حضرت عباس (ع) از کارمندان پاسدار و جانباز سازمان، تجلیل به عمل آورد.

روز های سوم و چهارم شعبان، میلاد با سعادت حضرت امام حسین و حضرت ابالفضل العباس علیهم السلام است. به همین مناسبت، مراسم تجلیل از کارمندان پاسدار و جانباز شاغل در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار گردید.

اسماعیل زمانی مدیر عامل سازمان که در این مراسم حضور داشت، گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس، مردان و زنانی بودند که به پاس دفاع از حیثیت و کیان مملکت خود، جان فشانی کردند و عزیزترین داشته های خود را در این راه نثار کردند و امروز برخی از آنها در میان ما هستند و بر ما واجب است که در گذران زمان همواره پاسدار زحمات و جان فشانی آنها باشیم و یادمان باشد که اگر این عزیزان نبودند، امروز ما نمی توانستیم با آرامش و آسودگی و امنیت تمام، در این خاک قدم بگذاریم.

وی در پایان و خطاب به کلیه کارمندان سازمان منطقه آزاد اروند افزود: پاسداری از خاک و میهن و حفظ آن از آسیب ها و خطر ها بر همه ما در دوران های مختلف واجب و ضروری است.

همه ما لازم است با احساس مسئولیت، تعهد و اخلاص در عمل و انجام وظیفه محوله، نقش خود را در پاسداری از مال و آنچه را که به امانت به ما سپرده شده است به نحو احسن ادا کنیم و بنده روز پاسدار و جانباز را به همه کارمندان این سازمان که مخلصانه و با احساس تعهد، به خدمت و انجام وظیفه مشغولند، تبریک می گویم.

نوشتن دیدگاه