دستگاه‌های آبادان برای برپایی آئین سالگرد ارتحال امام همکاری کنند

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری آبادان با تاکید بر لزوم هر چه باشکوه برگزار کردن مراسم ارتحال امام خمینی (ره)، از دستگاه‌های اجرایی خواست همکاری بیشتری در این زمینه داشته باشند.

محمدرضا حقیقت در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان آبادان با بیان اینکه به رغم گذشت ۲۷ سال از ارتحال امام راحل هنوز جامعه دنباله رو تفکرات و منطق بنیانگذار انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: بر این اساس به طور سالانه خیل عظیمی از دلدادگان با شوری وصف ناپذیر در قالب صدها کاروان برای شرکت در آئین گرامیداشت ارتحال امام از شهرهای مختلف کشور به تهران عزیمت می کنند.

وی، حضور در آئین ارتحال امام راحل را در راستای پاسداشت و ارج نهادن به ارزشهای دینی و معنوی عنوان کرد و افزود: سالهاست که آئین بزرگداشت ارتحال امام راحل (ره) به شکل بین المللی و با حضور سران بسیاری از کشورها در مرقد امام برگزار می شود.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ویژه آبادان اضافه کرد: تفکر و اندیشه امام راحل(ره) سرچشمه و مسیر راه اسلام و انقلاب در عرصه داخلی و برون مرزی است.

حقیقت با تاکید بر لزوم هر چه باشکوه برگزار کردن آئین های خاص این ایام، از دستگاههای اجرایی خواست تا در یک تعامل، همکاری و مشارکت همگانی با نیروهای سپاه به عنوان متولی اعزام زائران، زمینه فراهم سازی امکانات و ملزومات مورد نیاز را مهیا کنند.

نوشتن دیدگاه