خيز صنعت نفت آبادان برای صعود به ليگ برتر

تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته سي و ششم رقابت هاي ليگ دسته 1 كشور برابر مهمانش شهرداري اردبيل جشنواره اي از گل به راه انداخت.

اين ديدار عصر دوشنبه در ورزشگاه تختي آبادان برگزار شد و در پايان اين رقابت، تيم صنعت نفت با پنج گل حريف اردبيلي اش را شكست داد.

نفتي‌ هاي آبادان كه در هفته‌ هاي اخير نتايج فوق ‌العاده‌اي كسب كرده اند و خود را به جمع سه تيم برتر ليگ دسته اول اضافه كرده اند از سوت آغاز بازي حملات پر دامنه خود را بر دروازه شهرداري اردبيل شروع كردند.

امير ذليكاني در دقايق 34، 36 ، امين متوسل ‌زاده در دقيقه 49 و 90 و ميلاد جهاني در دقيقه 79 براي تيم صنعت نفت در اين ديدار گلزني كردند.

علي عبدالله زاده و محمد شادگام از تيم صنعت نفت آبادان و توحيد دشتي از تيم شهرداري اردبيل در اين ديدار با كارت زرد داور جريمه شدند.

نفت آبادان با اين برد 58 امتيازي شد و به رده سوم صعود كرد، صنعت نفت اگر بتواند 2 بازي آينده ‌اش را با پيروزي پشت سر بگذارد به ليگ برتر صعود مي كند.

طلایی‌پوشان آبادانی در ادامه، هفته آینده به رشت سفر خواهند کرد تا مقابل داماش قعر جدولی صف‌آرایی کنند، و در هفته انتهایی این رقابت‌ها نیز از فجر سپاسی شیراز که در تعقیب آبادانی‌هاست پذیرایی می‌کنند.

نفتی‌ها حتی با وجود تساوی در بازی آینده خود مقابل داماش، همچنان این شانس را دارند که با پیروزی در آخرین دیدار خود راهی لیگ برتر شوند.

نوشتن دیدگاه