دست نشان: حق فوتبال آبادان حضور در لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: حق فوتبال آبادان مثل گذشته پر افتخارش حضور در لیگ برتر است.

نادر دست‌نشان پس از کسب پیروزی پرگل تیمش مقابل شهرداری اردبیل، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باید به همه دست‌اندرکاران ورزش آبادان از جمله رسانه‌ها خسته نباشید گفت، چرا که آنها بودند افکار عمومی را ترغیب به حمایت از این تیم کردند و باعث شدند صنعت نفت امروز این فوتبال را به اجرا در آورد.

وی ادامه داد: حق فوتبال آبادان مثل گذشته پرافتخارش حضور در لیگ برتر است، امیدوارم این راه را باقدرت ادامه دهیم و به شکلی در دو بازی آینده ظاهر شویم که بتوانیم صلابت امروز را تداوم ببخشیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان تصریح کرد: تیم اردبیل بسیار تصمیم سنگینی برای پیروزی داشت چراکه در لبه پرتگاه قرار دارد، و این موضوع کار ما را سخت کرده بود، در اوایل بازی ما به‌سختی به دروازه این تیم نزدیک می‌شدیم.

 

دست‌نشان افزود: در طول هفته سعی داشتیم بازی تیم حریف را مورد تشریح قرار داده و با توجه به اینکه در دور رفت مغلوب نماینده اردبیل شده بودیم، می‌دانستیم که وظیفه سنگینی بر عهده‌ داریم.

وی با اشاره به حضور هواداران آبادانی در ورزشگاه تأکید کرد: مهم‌تر از همه آشتی تماشاگران خوب آبادانی با ورزشگاه بود، صادقانه می‌گویم که تا به امروز حس نمی‌کردم در آبادان کار مربیگری می‌کنم، چرا که این شهر به هواداران و مردم پرشور و حرارت خود شهرت دارد و تاکنون ورزشگاه تختی این موضوع را نشان نداده بود.

سرمربی تیم نفت آبادان یادآور شد: این جو ورزشگاه بود که بازیکنانم را ترغیب کرد تا آخرین دقیقه به دنبال گل باشند، چراکه انرژی که به بازیکنانم داده شد بسیار زیاد و ستودنی بود.

دست‌نشان در پایان خاطرنشان کرد: امشب را به بازیکنان فرصت استراحت و شادی خواهیم داد، اما از فردا کار را مجدداً آغاز خواهیم کرد و برای دو بازی آینده مهیا می‌شویم.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان موفق شد در چارچوب هفته سی و ششم لیگ دسته اول فوتبال، شهرداری اردبیل را در خانه با پنج گل در هم بکوبد، و با 58 امتیاز به رده سوم جدول صعود کند.

نوشتن دیدگاه