جوانان بیكار آبادانی به كارگیری در پالایشگاه این شهر را خواستار شدند

تعدادی از جوانان بیكار جویای كار در شهر آبادان روز یكشنبه با تجمع در مقابل پالایشگاه آبادان خواستار به كارگیری در این پالایشگاه شدند.

این افراد با ابراز گلایه از پیمانكاران این پالایشگاه به دلیل به كارگیری افراد غیر بومی در پالایشگاه آبادان، جذب جوانان بومی در پالایشگاه آبادان را خواستار شدند.

حاضران در این اجتماع مدعی شدند: كه با داشتن زن و بچه و نداشتن امرار معاش از بیكاری رنج می بریم این در حالی است كه پیمانكاران پالایشگاه آبادان، غیربومیان را استخدام كرده اند.

آنان افزودند: كاركنان جز مطالبه صنفی دنبال چیز دیگری نیستند و همه به آرمان های نظام جمهوری اسلامی معتقد و پایند هستند ولی تحمل تبعیض در به كارگیری نیروهای غیر بومی در پالایشگاه را ندارند و رسیدگی به مشكلات خود از سوی مسئولان را خواستارند.

تجمع كنندگان در حالی كه نیروی انتظامی و نیروی حراست پالایشگاه نیز در محل حاضر بود با قول رسیدگی مشكل آنها از سوی مسئولان بعد از دو ساعت محل را ترك كردند.

سید علی نوربخش مدیر روابط عمومی پالایشگاه آبادان نیز گفت: بیشتر جذب نیروی پالایشگاه آبادان بر عهده پیمانكاران است و این شركت، در جذب نیرو دخالتی ندارد.

نوشتن دیدگاه