نیروی انتظامی آبادان برای برقراری نظم و امنیت انتخابات آماده است

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از آمادگی واحد متبوعه خود در تامین نظم و امنیت دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

سرهنگ حسین کهیایی اظهار کرد: برای تحقق این امر از تمامی امکانات و ابزار موجود اعم از نیروی انسانی و تجهیزاتی بهره می گیریم.

وی افزود: نیروی انتظامی برای پوشش کامل شعب اخذ رای و صیانت از آراء مردمی در یک تعامل، هماهنگی و هم افزایی با سایر ادارات و دستگاههای اجرایی در این زمینه مبادرت می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به نشستهایی درون سازمانی خود تصریح کرد: خوشبختانه موضوع تبلیغات هواداران کاندیداها در دور دوم نیز در کمال آرامش به انجام رسید.

کهیایی در ادامه با تاکید دوباره برلزوم همراهی و مشارکت مردم در امر برپایی انتخابات، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف در زمان برگزاری انتخابات مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

وی در پایان عنوان کرد: به هیچکس اجازه بر هم زدن نظم و امینت انتخابات را نخواهیم داد و به طور قطع با برنامه ریزی های انجام شده، امنیت و آرامش خوبی همچون دور نخست انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان آبادان را شاهد خواهیم بود.

نوشتن دیدگاه