مناظره انتخاباتی بین دو نامزد دور دوم آبادان در دانشگاه آزاد اسلامی آبادان برگزار می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آبادان گفت: مناظره انتخاباتی بین دو نامزد راه‌یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی آبادان در دانشگاه آزاد اسلامی آبادان برگزار می‌شود.

امید صاحب نژاد، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آبادان بیان داشت: بسیج دانشجویی برای ایجاد شور و شعور انتخاباتی و ارائه فرصت مناسب برای نامزدها جهت ارائه برنامه های خود مناظره انتخاباتی برگزار می کند.

وی افزود: این مناظره انتخاباتی بین آقایان شرفی از ائتلاف اصولگرایان انقلابی و همچنین آقای مولوی به عنوان نامزد مستقل در مسجد امام حسین (ع) دانشگاه آزاد اسلامی آبادان برگزار می شود.

صاحب نژاد ادامه داد: بسیج دانشجویی بدون جانبداری از شخصی خاص صرفا برای ایجاد فرصت مناسب برای تببین برنامه های نامزدها و به شکل کاملا مساوی و عادلانه مناظرات انتخاباتی را برگزار می کند.

وی افزود: این مناظره انتخاباتی پنجم اردیبهشت ماه ساعت 11 صبح با حضور دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی آبادان برگزار می شود.

لازم به ذکر است، در دور اول انتخابات مجلس شورای نیز بسیج دانشجویی آبادان با دعوت از بیش از 20 نامزد انتخاباتی در بیش از سه روز متوالی و به شکل عادلانه مناظره انتخاباتی بین نامزدها برگزار کرد که با استقبال بسیار مناسب جامعه دانشگاهی روبرو شد.

نوشتن دیدگاه