برنامه ریزی ما برای صعود تیم صنعت نفت آبادان به لیگ برتر است

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: برنامه ریزی و هدف گذاری ما برای صعود موفق تیم صنعت نفت به لیگ برتر باشگاه‌های کشور است.

حسن نصر اصفهانی اظهار کرد: تمام همت و تلاش اعضای هیئت مدیره، مسئولان شرکت پالایش نفت آبادان و مسئولان شهری به ویژه فرماندار آن است که با پشتیبانی و حمایت از تیم صنعت نفت این تیم بتواند با کسب موفقیت در پنج بازی آینده خود و به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کند.

وی افزود: امسال شرایط با سال گذشت متفاوت بوده پارسال بازی ها در گروه برگزار می شد امسال ۲۰ تیم در یک گروه و در یک فصل حدود هشت یا ۹ ماهه با یکدیگر رقابت می کنند که تا کنون از ۳۸ بازی قابل انجام ۳۳ بازی آن به اتمام رسیده است.

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان تصریح کرد: تیم صنعت نفت آبادان تاکنون نتایج خوبی را به دست آورده است، البته در نیم فصل اول نتایج راضی کننده نبود اما با انجام تغییرات در کادر مربیگری در هفته های اخیر تیم بهتر نتیجه گرفته به طوری که در هفته گذشته تیم صنعت نفت توانست تیم رده اولی پیکان را در تهران را ببرد و امیدواریم در هفته های آینده نیز باز هم موفقیت هایی کسب خواهد کرد.

 

نصر اصفهانی نظرش را در مورد خرید امتیاز نفت تهران به نفع آبادان اینچنین بیان کرد: تصمیم گیری برای خرید امتیاز نفت تهران برای آبادان در حیطه تصمیم گیری ما نیست و به سیاستهای وزارتخانه و مسئولان نفت ربط خواهد داشت که به موقع اعلام خواهند کرد اما تمام تلاشمان این است که تیم صنعت نفت آبادان خود مستقیما به لیگ برتر صعود کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از مسئولان شهر خواست تا پشتیبانی خود از تیم صنعت نفت را بیشتر و ادامه دار کنند ضمن آنکه اگر سوالی از مدیرعامل و یا اعضای هیئت مدیره موسسه دارند بپرسند و مستند به آنان پاسخ داده شود تا گفته ها و اظهار نظرات مسئولان در مورد این تیم و مسائل پیرامونی آن براساس مستندات باشد تا خدای ناکرده شائبه ای ایجاد نشود.

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان در پاسخ به گلایه اصحاب رسانه در تعامل ضعیف روابط عمومی این موسسه با خبرنگاران گفت: قطعا به مسئول رسانه ای موسسه به طور مجدد توصیه می کنم که تعامل را با رسانه ها بیشتر کند ضمن آنکه از اصحاب رسانه هم می خواهیم تا در انتشار اخبار مربوط به تیم امانت داری کنند و رسالت حرفه ای خود را به خوبی به انجام برسانند.

نوشتن دیدگاه