گلایه فرماندار از مسئولان تیم صنعت نفت آبادان

فرماندار آبادان گفت: دو سال در جا زدن در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ دسته اول باعث شد تحمل هواداران پرشور این تیم به سر آید.

عزیزاله شهبازی در حاشیه نشست خود با اعضای هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت افزود: طی دو سال گذشته ناظر کارکرد هیئت مدیره، کادر فنی و بازیکنان این تیم بودیم و هر از گاهی نیز با حضور در جمع بازیکنان در کم و کیف مسائل و مشکلات آنان قرار می گرفتیم.

وی اظهار کرد: تاکنون در حوزه فنی و ارنج تیم (مربی، سرمربی و بازیکنان) اصلا ورودی نداشتیم اما اکنون درخواست های مکرر مردمی برای کمک به برون رفت این تیم از وضعیت فعلی بای قرار گرفتن در جمع تیمهای لیگ برتر کشور با دعوت از اعضای هیئت مدیره این تیم تشکیل جلسه دادیم.

شهبازی با بیان اینکه در این جلسه مسائل و مشکلات این تیم توسط مسئولان باشگاه مطرح شد، تصریح کرد: از آنها خواسته شد تا با انگیزه بیشتری کارها را دنبال کنند، البته تیم نفت توانست در چهار بازی از ۶ بازی اخیر به برد دست پیدا کند و این مسئله قدری رضایت شهروندان آبادانی را نسبت به اوائل فصل جلب کرد.

 

فرماندار آبادان گفت: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در سراسر کشور علاقمندان زیادی دارد که ناکامی های مکرر این تیم را نمی پذیرند به همین دلیل ضمن اعلام این ناخرسندی به هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت، خواستار برنامه ریزی بهتر، منسجم تر و به کارگیری ابزارهای تشویقی برای ایجاد شوق، تحرک و انگیزه در میان بازیکنان به جهت فعال تر شدن تیم شدیم.

شهبازی با اشاره به تصمیم وزارت نفت برای واگذاری امتیاز نفت تهران افزود: از هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان خواستیم تا تلاشهای خود را برای گرفتن امتیاز تیم نفت تهران به نفع صنعت نفت آبادان استفاده کنند.

وی اظهار کرد: تیم صنعت نفت آبادان از نظر اجتماعی به عنوان یک برند و یک تیم مطرح و شناخته شده در سطح کشور نسبت به تیم نفت تهران است که تماشاگران و هواداران فراوانی را چه در داخل و چه در خارج از کشور دارد برای همین خواست مردم آبادان برای تلاش این تیم جهت حضور در لیگ برتر یک مطالبه به حق است که هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت بایستی به آن پاسخ مناسبی بدهند.

 

شهبازی تصریح کرد: سال گذشته نیز به باشگاه صنعت نفت آبادان پیشنهاد خرید امتیاز تیم فولاد نوین را دادیم که آنها امتناع کردند و اکنون نیز پیشنهاد خرید امتیاز تیم نفت تهران را می دهیم که انتظار می رود این بار مسئولان این باشگاه با دقت نظر بیشتری به این موضوع توجه کنند.

فرماندار آبادان یادآور شد: مردم و به خصوص فوتبال دوستان آبادان داخل و خارج از کشور دیگر تحمل دوری این تیم از لیگ برتر را ندارد. دو سال عقب ماندگی کافی است و باید مدیران این باشگاه تصمیمات بهتر و مناسب تری را اتخاذ کنند.

فرمانداری آبادان در جهت احقاق خواسته مردم از این باشگاه به هیچ وجه کوتاه نمی آید ضمن اینکه آماده هرگونه همکاری و پشتیبانی از تیم صنعت نفت با هدف ایجاد نشاط اجتماعی، شور و شعف در میان مردم و هواداران این تیم هستیم.

نوشتن دیدگاه