سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان: همه بازی‌ها حکم فینال را دارد

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: همه بازی‌های ما باید با برد همراه باشد، از این رو همه مسابقات آینده ما حکم فینال را دارد.

نادر دست‌نشان در رابطه با دیدار روز دوشنبه تیم نفت آبادان مقابل پاس همدان در چارچوب هفته سی و چهارم لیگ دسته اول اظهار کرد: بازی بسیار مهم و حساسی را در پیش داریم، چرا که در دور رفت شرایط خوبی را نداشتیم و امتیازات زیادی را از دست داده‌ایم.

وی ادامه داد: همه بازی‌های ما باید با برد همراه باشد، از این رو همه مسابقات آینده ما حکم فینال را دارد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: تا زمان هماهنگ شدن من با تیم صنعت نفت امتیازات زیادی را از دست داده‌ایم و باید تلاش مضاعفی برای جبران امتیازات از دست رفته نشان دهیم.

دست‌نشان افزود: تیم پاس همدان تیم سرسخت و خطرناکی است و آنالیزی را که درباره این تیم به انجام رساندیم گواه این موضوع است که یک روز سختی در پیش داریم.

وی عنوان کرد: از هواداران نیز می‌خواهم که در این روز تیم خود را تنها نگذارند و به حمایت از نفت آبادان بپردازند تا امیدهای برای صعود زنده باقی بماند.

سرمربی تیم نفت آبادان در رابطه با سایر مدعیان و بازی‌های پیش روی آنها گفت: هیچ نگاهی به سایر بازی‌ها ندارم و فقط به نتیجه تیم خود چشم دوخته‌ایم و مطمئن هستیم که تیم‌های مدعی نیز امتیاز از دست خواهند داد.

دست‌نشان در پایان خاطرنشان کرد: همه تیم‌هایی که برای صعود و سقوط رقابت می‌کنند با یکدیگر بازی دارند و این یک امتیاز مثبت برای ما محسوب می‌شود و تنها باید به فکر بازی خود باشیم.

نوشتن دیدگاه