سرمربی نفت آبادان: کار سختی برای صعود داریم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: کارمان برای صعود خیلی سخت است و تا این جا نشده است که شرایط صعود را پیدا کنیم.

نادر دست‌نشان در خصوص دیدار روز گذشته تیمش برابر خونه‌به‌خونه بابل از سری رقابت‌های لیگ دسته یک کشور، اظهار کرد: بازی خیلی سنگینی بود و خونه‌به‌خونه از تیم‌های بسیار خوب و باتجربه است که بازیکنان کاملی را از لیگ برتر جمع‌آوری کرده است و می‌دانستیم کارمان سخت است.

وی افزود: به هر حال شرایط ما به صورتی بود که باید بازی را می‌بردیم و بازی را هم خوب شروع کردیم و در کل به جز دو صحنه پنالتی که نصیب حریف شد و البته به گل هم تبدیل نشدند، به نظرم ما حتی در یک مورد هم به حریف اجازه ایجاد موقعیت ندادیم و این نشان از باهوش بودن بازیکنانم و کارهای تاکتیکی آن‌ها بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان افزود: در خصوص این دو صحنه پنالتی نیز باید کارشناسی صورت بگیرد، چرا که پنالتی اول از دید من اصلا پنالتی نبود و در مورد دومی هم با توجه به دور بودنم از صحنه نمی‌توانم اظهارنظر کنم.

وی خاطرنشان‌کرد: تیم ما در فاز حمله شرایط خیلی خوبی داشت ولی متاسفانه فکر می‌کنم بازیکنانم در این بخش از انسجام و اعتماد به نفس کافی برخوردار نبودند وگرنه می‌توانستیم بازی را با نتیجه مطلوب و پیروزی به پایان برسانیم که به این صورت نشد و بازی درنهایت بدون گل به پایان رسید.

 

دست‌نشان در ادامه در پاسخ به این سوال که نظر باشگاه در خصوص نتایج اخیر تیم چه بوده و آیا هنگام پذیرفتن هدایت تیم قولی مبنی بر صعود به لیگ برتر به آن‌ها داده‌اید؟ گفت: صحبت خاصی نداشتم اما طبیعتا مسایل باشگاه بر پایه این است که تیم نتیجه بگیرد و موفق شود و آمدن من هم این بوده است که به تیم کمک کنم. کار خیلی سخت است و تا این جا نشده است که ما شرایط صعود را پیدا کنیم. البته هنوز امید و فرصت داریم.

وی ادامه داد: شرایط تیم نسبت به نیم‌فصل اول بهتر شده است و این‌که مردم از کیفیت تیم راضی هستند، جای شکر دارد و مهم نیز همین است.

در کل هنوز هیچ صحبتی با باشگاه نشده است ولی تا حدودی رضایت آن‌ها وجود دارد اما خود من راضی نیستم و انتظارم با توجه به زحمت و تلاشی که می‌کشیم، بیشتر از این است.

به هر حال وقتی خوب فوتبال بازی کنی و نتیجه نگیری، کمی دلسرد می‌شوی ولی من سعی می‌کنم این موضوع را به بازیکنانم انتقال ندهم و آن‌ها را برای مبارزه با تیم‌های دیگر و موفقیت، تشویق کنم.

نوشتن دیدگاه