انجام 808 ماموریت پزشکی از سوی فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان در تعطیلات نوروز

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: از بیست و ششم اسفند 1394 تا سیزدهم فرودین سالجاری 808 ماموریت از سوی این مرکز در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان انجام شد.

شهرام مقام افزود: از مجموع ماموریت های انجام شده در تعطیلات نوروزی سال جاری، 212 ماموریت تصادفی بود که در این موریت ها دو فوتی در صحنه تصادف بود.

وی اظهار داشت: هشت هزار و 763 نفر از اعضای کاروان های راهیان نور و میهمانان نوروزی نیز به صورت رایگان در درمانگاه موقت یادمان والفجر 8 اروندکنار و دیگر مراکز درمانی مستقر در یادمان شهدای عملیات کربلای 4 و یادمان شهدای ذالفقاری پذیرش و درمان شدند.

مقام ادامه همچنین با بیان تقویت پایگاه های بین جاده ای فوریت های پزشکی در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان، افزود: یک پایگاه در شادگان و یک پایگاه در خرمشهر به منظور خدمات رسانی به هموطنان در این دو شهرستان افزوده شد.

مقام همچنین از کاهش تعداد تصادفات، کشته و مجروحان در تعطیلات سال نو نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان به تقویت پایگاه های بین جاده ای فوریت های پزشکی در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان اشاره کرد و گفت: یک پایگاه در تالاب شادگان و یک پایگاه در خرمشهر و دو پایگاه نیز در منطقه ذوالفقاری و امیرکبیر آبادان به منظور خدمت رسانی به هموطنان افزوده شد که در مواقع بروز حادثه در محل حاضر شدند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: تمامی خدمات ارائه شده به مصدومان و مراجعه کنندگان به مراکز فوریت های پزشکی در یادمان ها به صورت رایگان انجام شد.

شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره می برند.

نوشتن دیدگاه