افزون بر دو هزار و 673 نفر در درمانگاه یادمان والفجر 8 پذیرش رایگان شدند

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از پذیرش رایگان دو هزار و 673 نفر از اعضای کاروان های راهیان نور و مهمانان نوروزی در درمانگاه موقت یادمان والفجر 8 اروندکنار خبر داد.

شهرام مقام افزود: درمانگاه موقت یادمان والفجر 8 اروندکنار با یک تیم پزشکی به همراه تجهیزات لازم و داروی مورد نیاز از آغاز حرکت کاروان های راهیان نور در این منطقه مستقر شده و به مراجعه کنندگان خدمات رایگان ارائه می کند.

وی گفت: برخی از بیماران برای تشخیص بهتر دلیل بروز بیماری نیاز به نوار قلب و برخی از آزمایشگاه های تکمیلی داشتند که با استقرار تجهیزات مورد نیاز در یادمان شهدای والفجر 8 از اعزام آنها به مراکز درمانی شهری جلوگیری شد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از انجام 500 ماموریت پزشکی از زمان اجرای طرح نوروزی فوریت های پزشکی آبادان در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان خبر داد و بیان داشت: در این مدت یک نفر به دلیل تصادف در صحنه فوت و مصدومان 129 ماموریت تصادفی نیز به بیمارستان های تابعه دانشکده علوم پزشکی آبادان منتقل شدند.

وی به تقویت پایگاه های بین جاده ای فوریت های پزشکی در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان اشاره کرد و گفت: یک پایگاه در شادگان و یک پایگاه در خرمشهر به منظور خدمات رسانی به هموطنان در این دو شهرستان افزوده شد.

مقام، از کاهش تعداد تصادفات، کشته و مجروحان در تعطیلات سال نو نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره می برند.

نوشتن دیدگاه