توزیع 50 هزار کتابچه گردشگری در میان مهمانان نوروزی آبادان

شهردار آبادان گفت: 50 هزار کتابچه گردشگری آبادان در میان مهمانان نوروزی توزیع شد.

محمودرضا شیرازی افزود: در این کتابچه ها جاذبه های گردشگری، میراث فرهنگی، مکان های زیارتگاهی و یادمان های به جای مانده از هشت سال دفاع مقدس در شهرستان آبادان به هموطنان معرفی شده است.

وی به آماده سازی سه کمپ ویژه اسکان مهمانان نوروزی در سطح شهر آبادان اشاره کرد و اظهار کرد: این کمپ ها دارای ظرفیت بالا و مجهز به تمامی امکانات رفاهی است و اینترنت و وای فای رایگان نیز در اختیار مسافران قرار می گیرد.

شهردار آبادان به استقرار چهار ایستگاه ' از من بپرس ' در مبادی ورودی شهر آبادان به منظور راهنمایی گردشگران و مهمانان نورزی اشاره کرد و افزود: چهار دستگاه مینی بوس روزانه 350 تا 400 نفر از میهمان نوروزی را از محل کمپ های نوروزی در قالب تورهای گردشگری دو ساعت مکان های سیاحتی و مذهبی شهر را معرفی می کنند.

شیرازی گفت: با انجام اصلاح هندسی معابر هسته مرکزی شهر آبادان و تغییر جهت حرکت خودروها در مسیر خیابان های امیرکبیر و امام خمینی (ره) ترافیک در این منطقه نسبت به ایام نوروز پارسال روانتر و بهتر بود ضمن اینکه با بهره برداری از توقفگاه طبقاتی با ظرفیت پارک 700 خودرو در مرکز شهر از بارترافیکی شهر کاسته شد.

شهردار آبادان از برگزازی جشن 25 روزه برای ایام تعطیلات بر روی اسکله شماره هفت شرکت پالایش نفت به مناسبت جشن 90 سالگی شهرداری آبادان خبر داد و اظهار کرد: تلاش داریم با ایجاد فضای مفرح و شاد برای مهمانان نوروزی و به ویژه شهروندانی آبادانی اوقات خوبی برای آنها فراهم کنیم.

محمودرضا شیرازی گفت: پارسال آبادان پذیرای حدود سه میلیون 500 هزار نفر از مسافران، میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور بود که به دلیل شرایط آب و هوایی بهتر این بخش از کشور پیش بینی می شود این رقم امسال افزایش یابد.

نوشتن دیدگاه