220 کلاس درس در منطقه آزاد اروند برای اسکان میهمانان نوروزی آماده شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از آماده سازی 220 کلاس درس برای اسکان میهمانان نوروزی در شهرهای آبادان و خرمشهر خبر داد.

سید مرتضی نعمت زاده افزود: این کلاس ها در قالب درجه یک، درجه دو و درجه سه تقسیم بندی شده و به منظور ارائه خدمات بهتر به میهمانان نوروزی در مدارس آبادان علاوه بر امکانات اولیه چون پتو، موکت و امکان استفاده از آشپزخانه مدارس، وسایل و امکانات ورزشی نیز در اختیار مسافران و گردشگران نوروزی در مدارس قرار می گیرد.

وی از کمک دومیلیارد ریالی منطقه آزاد اروند به منظور آماده سازی فضای مدارس مورد نظر برای اسکان میهمان نوروزی خبر داد و اظهار داشت: این مبلغ صرف خرید وسایل مورد نیاز اسکان و لوازم بهداشتی و زیباسازی فضای مدارس می شود.

نعمت زاده از کمک سه میلیارد و 500 میلیون ریال به شهرداری آبادان و دو میلیاد و 100 میلیون ریال به شهرداری خرمشهر منطقه آزاد اروند به منظور زیباسازی فضای شهری این دو شهر خبر داد و گفت: این مقدار اعتبار جهت آسفالت معابر، رنگ آمیزی جدول، احداث کمپ موقت اسکان و زیباسازی پارک های شهر تعریف شده است.

وی اظهار داشت: به منظور آشنایی بهتر مسافران نوروزی با جاذبه های شهری باشگاه گردشگران در منطقه آزاد اروند دایر شده و در صورتی که مسافران از این طریق وارد منطقه آزاد اروند شوند از خدماتی نظیر تخفیف در برخی از مراکز گردشگری و اقامتی برخوردار خواهند شد.

نوشتن دیدگاه