جشن بزرگ نوروزی در منطقه آزاد اروند برگزار می شود

جشن بزرگ نوروزی با عنوان ' ترنم بهاری منطقه آزاد اروند ' با حضور هنرمندان سینمای ایران در نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد اروند برگزار می شود.

جشن بزرگ نوروزی منطقه آزاد اروند، با حضور هنرمندان سینمای ایران و موفق ترین تئاتر کمدی ایران همزمان با سفر گردشگران نوروزی به آبادان و خرمشهر برگزار می شود.

این جشن نوروزی، روز اول فروردین 95 با اجرای زنده مهدی یراحی، دوم فروردین با اجرای زنده فرزاد فرزین، پنجم فروردین با اجرای بنیامین بهادری و ششم فروردین ماه سال 95 با اجرای حمید عسگری از خوانندگان نسل جوان کشورمان برگزار می شود.

برنامه های پیش بینی شده برای این جشن با حمایت معاونت فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و اجرای بخش خصوصی برگزار می شود.

علاقه مندان به حضور در این برنامه ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.arvandresaneh.com مراجعه کنند.

سازمان منطقه آزاد اروند، شهرداری آبادان، فرمانداری ویژه شهرستان آبادان، فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر و شهرداری خرمشهر با همکاری دیگر دستگاه های مسئول، برنامه های شاد و مفرحی برای گردشگران ورودی به منطقه آزاد اروند تدارک دیده اند.

نوشتن دیدگاه