فرمانده نیروی انتظامی از روند ارائه خدمت به کاروان های راهیان نور بازدید کرد

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران روز جمعه در سفر به شهرستان های آبادان و خرمشهر از روند ارائه خدمت به زائران کاروان های راهیان نور بازدید کرد.

سردار حسین اشتری روز جمعه در ورود به منطقه آزاد اروند، در فرودگاه بین المللی آبادان مورد استقبال جمعی از مسئولان بلندپایه سیاسی، نظامی، انتظامی و امنیتی محلی قرار گرفت.

وی در سفر به شهرستان های آبادان و خرمشهر، با حضور در یادمان های شهدای شلمچه، والفجر 8 در اروندکنار، یادمان شهدای نهرخین و یادمان شهدای علقمه به مقام شامخ شهیدان دفاع مقدس ادای احترام کرد.

سردار اشتری همچنین در این سفر از روند ارائه خدمت به زائران راهیان نور در استان خوزستان بازدید کرد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همچنین در جمع خبرنگاران، مناطق یادمانی و عملیاتی دفاع مقدس را متعلق به همه آزادیخواهان خواند و گفت: این اماکن، یادآور رشادت ها، شهادت و جانبازی و ایثار جوانان در سال های دفاع مقدس است.

وی تصریح کرد: جوانان وطن در سال های دفاع مقدس با لبیک به فرمان امام راحل، در عرصه دفاع از کشور حاضر شده و از حریم کشور دفاع کردند.

وی ادامه داد: دفاع این عزیزان از سرزمین و خاک سرزمینی، باعث شد علاوه بر حفظ استقلال کشور، مقابل دشمنان مقاوم شویم و بتوانیم در برابر زورگویی ها بایستیم.

نوشتن دیدگاه