سومین همایش تجلیل از قهرمانان ملی و بین المللی آبادان برگزار شد

قهرمانان ورزشی آبادان که سال جاری در مسابقات کشوری، آسیایی و جهانی مدال کسب کرده بودند، روز چهارشنبه در آیینی با حضور مسئولان استانی و محلی تجلیل شدند.

35 ورزشکار آبادانی روز پنجشنبه با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان، فرماندار ویژه آبادان، امام جمعه و جمعی از مسئولان آبادانی در سینما نفت آبادان مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

امام جمعه آبادان در این آیین خطاب به ورزشکاران و قهرمانان ملی و بین المللی آبادان، گفت: شور و نشاط جوانان قهرمان این دیار در سایه توجه توجه خداوند، حمایت های نظام و تلاش ورزشکاران، عزت و تعالی را برای کشور به همراه آورده است.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور از ورزشکاران و مدال آوران به عنوان فرزندان و نور چشم رهبر معظم انقلاب یاد کرد و گفت: ورزشکاران با تلاش خستگی ناپذیر و تلاش مجدانه، با دستیابی به موفقیت در عرصه ورزش، نماد امید، بالندگی و پویایی انقلاب و شاخص حرکت کشور به سوی پیشرفت و اقتدار شدند.

امام جمعه آبادان افزود: ورزش آبادان در رشته های انفرادی به خصوص رزمی پیشرفت قابل توجه ای داشته است، ولی در رشته های تیمی و دسته جمعی ضعف دارد که باید برای پیشرفت این رشته ها نیز برنامه ریزی کرد.

حجت الاسلام ابراهیمی پور با بیان حمایت های سازمان منطقه آزاد اروند از ورزش آبادان گفت:این سازمان می تواند پشتوانه خوبی برای ورزشکاران آبادانی باشد و امیدواریم شاهد حمایت های بیشتر سازمان منطقه آزاد اروند از ورزش آبادان باشیم.

 

پیمان ادیبی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آبادان نیز در این آیین با بیان جایگاه ورزش آبادان در سطح ملی، بین المللی و جهانی، گفت: تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و مدال آوران، حمایت از روحیه جوانمردی و اخلاق در جامعه است.

وی اظهار داشت: ورزش آبادان قابلیت های زیادی دارد و با توجه به آنان می توان آینده درخشانی برای آنها ترسیم کرد.

فرامرز کیانی زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان نیز در این آیین گفت: برگزاری این همایش ها، افزایش روحیه و انگیزه ورزشکاران را به همراه دارد و باید در تمامی شهرستان های استان این آیین ها برگزار شود.

وی اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان آبادان در سال جاری عملکرد قابل قبولی داشت و یکی از شهرستان های فعال استان خوزستان بود.

در این آیین از ورزشکاران رشته های کشتی، بیلیارد، بوکس، کاراته، جودو، ژیمناستیک، پرورش اندام و همچنین هیات بسکتبال تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه