کار عرضه سیب و پرتقال نوروزی در آبادان آغاز شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آبادان از آغاز کار عرضه سیب یک هزار و ۸۰۰ تومانی و پرتقال دو هزار تومانی در نقاط مختلف شهری آبادان خبر داد.

رشید پورنعمتی با اشاره به اینکه قیمت میوه شب عید شهروندان نرخی مصوب شده است، گفت: طبق جانمایی انجام شده قبلی کار عرضه میوه شب عید شهروندان آبادانی در ۱۱ نقطه مختلف در سطح شهر انجام می شود.

وی از امیری، ذوالفقاری، جمشید آباد، ایستگاه ۱۲، خیابان ۱۵ احمد آباد به عنوان برخی از نقاط عرضه میوه شب عید در آبادان نام برد.

پورنعمتی با اشاره به اینکه کار نظارت بر عرضه میوه شب عید بر عهده این اداره است، افزود: کیفیت مناسب و فروش میوه براساس نرخ مصوب از مسائل مهم و قابل تاکید ما بر تامین و عرضه محصولات است.

وی با بیان اینکه طبق برنامه ریزیها و هماهنگیهای صورت گرفته با جهاد کشاورزی شهرستان در زمینه تامین میوه مورد نیاز شب عید اظهار کرد: در زمینه تامین و عرضه میوه شب عید شهروندان آبادانی هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آبادان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه مشکلی مراتب را از طریق تلفن ۱۲۴ به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آبادان اطلاع دهند.

نوشتن دیدگاه