400 زائر خارجی از یادمان شهدای والفجر 8 دیدن کردند

مسئول یادمان شهدای عملیات والفجر 8 اروندکنار گفت: 400 دانشجو و طلبه خارجی مقیم ایران، طی ماه جاری از این یادمان دیدن کردند.

مرتضی شیروی گفت: این افراد با حضور در یادمان شهدای عملیات والفجر 8 از سوی راویان نور از نحوه ی طراحی و اجرای و اهداف عملیات والفجر 8 از نزدیک آشنا شدند.

وی از استقرار سه راوی بومی و 12 راوی غیر بومی در منطقه عملیاتی والفجر 8 اروندکنار در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: این راویان آموزش های لازم را فرا گرفته اند و اعضای کاروان های راهیان نور و میهمان نوروزی را با شرایط منطقه آشنا می کنند.

شیروی بیان واقعیت های هشت سال دفاع مقدس و مقاومت مردم ایران در برابر جهان استکباری را از اهداف برنامه های راویان نور در منطقه عملیاتی والفجر 8 اعلام کرد و اظهار داشت: تلاش شده است تا با بازطراحی میدانی منطقه شرایط را به گونه ای مهیا کنیم تا حاضران در منطقه با شرایط ویژه عملیات والفجر 8 و استحکامات دشمن در زمان عملیات آشنا شوند.

مسئول یادمان شهدای عملیات والفجر 8 اروندکنار افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته از بیستم اسفند حرکت کاروان های راهیان نور به منطقه عملیاتی والفجر 8 افزایش می یابد و از 25 اسفند نیز یک فروند کشتی لندینگ کرافت برای دیدن از اروندرود در محل مستقر می شوند.

نوشتن دیدگاه