فعال سازی گشت های نوروزی جایگاه های سوخت در آبادان

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی آبادان از آغاز به کار گشت های نوروزی کنترل جایگاه های عرضه سوخت در مناطق تحت پوشش این شرکت خبر داد.

علی حکمت گفت: همه ساله در آستانه بهار و سال نو اکیپ های گشت نوروزی به منظور انجام سرکشی های مداوم از جایگاه های عرضه سوخت فعال سازی می شود.

وی افزود: این گشت زنی ها به منظور کنترل جایگاه ها به لحاظ حصول اطمینان از تامین سوخت مورد نیاز، رعایت مسائل بهداشتی در سرویسهای بهداشتی و فراهم سازی امکانات مورد نیاز نمازخانه های موجود در جایگاهها صورت می گیرد.

حکمت تصریح کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده هشت اکیپ سه نفره با انجام گشت زنی های مداوم در سطح منطقه به بررسی موارد یاد شده و کنترل بنزین به لحاظ کیفی و کمی می پردازند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی آبادان با اشاره به اینکه شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان، دارخوین، ماهشهر و هندیجان تحت پوشش شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان قرار دارند، اظهار کرد: در زمان حاضر در این منطقه ۵۴ جایگاه عرضه سوخت بنزین و نفت گاز و ۲۳ جایگاه عرضه سی. ان. جی وجود دارد که از این تعداد ۹ جایگاه عرضه بنزین و هشت جایگاه عرضه سوخت سی. ان. جی مربوط به شهرستان آبادان است.

 

حکمت یادآور شد: اکیپ های گشتی این شرکت از هم اینک تا پایان نوروز ۹۵ به صورت مستمر و نامحسوس در مجاری عرضه سوخت به انجام ماموریت محوله می پردازند.

وی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده مشکل در جایگاه های عرضه سوخت مراتب را از طریق شماره های اعلام شده در محل جایگاه ها به مسئولان این شرکت اطلاع دهند تا در اسرع وقت در جهت رفع آنان اقدام شود.

حکمت در خصوص دلائل تعطیلی دو جایگاه سوخت سی ان جی در خرمشهر و چگونگی رفع مشکل این جایگاه ها گفت: این دو جایگاه به دلیل بدهی ۹۰۰ میلیون تومانی شهرداری به شرکت گاز در زمان حاضر تعطیل است.

وی افزود: متاسفانه مکاتبات فراوان ما با شهرداری خرمشهر راه به جایی نبرده است و این دو جایگاه همچنان تعطیل هستند، امید می رود مسئولان شهرداری با پرداخت بدهی مذکور به شرکت گاز زمینه استفاده آسان مردم خرمشهر و میهمانان و مسافران نوروزی از سوخت سی ان جی را فراهم کنند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی آبادان همچنین با قدردانی از فرماندار آبادان در حمایت از این شرکت، از فرمانده نیروی انتظامی، پلیس راهور و شهرداری آبادان در کمک به کاهش مشکلات احتمالی در زمینه تردد تانکرهای سوخت رسان در سطح شهر و اصلاح هندسی خیابان منتهی به پمپ بنزین مرکزی شهر که زمینه تردد سهل و روان تانکرها را موجب شده، قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه