آغاز عملیات بهسازی و تغییر ساختار ورودی پارکینگ فرودگاه بین‌المللی آبادان

مدیر فرودگاه بین‌المللی آبادان از آغاز عملیات بهسازی و تغییر ساختار ورودی پارکینگ این فرودگاه خبر داد.

غلامرضا دهقانی‌زاده اظهار کرد: طرح بهسازی شرایط ظاهری پارکینگ خودرویی در ادامه طرح‌های نوروزی و در جهت تسهیل در رفت و آمد مسافران آغاز شده است.

وی افزود: امروزه فرودگاه‌ها یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های سفر محسوب می‌شوند و ما باید به عنوان متولیان و مجریان پروازی در فرودگاه‌ها، تسهیل در ارائه خدمات همگام با ارتقای امنیت و ایمنی را به عنوان محور تمام برنامه‌های توسعه خود در نظر بگیریم.

مدیر فرودگاه بین‌المللی آبادان در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن تعطیلات نوروزی و افزایش جابجایی مسافر در این ایام و به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر به شهروندان کاهش ایستایی در ورودی، محل عوارض ورودی به پارکینگ خودرویی فرودگاه تغییر می‌کند.

دهقانی‌زاده گفت: خدمات‌رسانی یک زنجیره است و با تلاش و هماهنگی و انسجام بیشتر همه حلقه‌های زنجیره خدمات‌رسانی متصل شده و در ‌‌نهایت جلب رضایت ارباب رجوع را شاهد خواهیم بود.

وی اظهار داشت: در این طرح، ورودی پارکینگ فرودگاه تغییر مکان می‌دهد و از این پس صرفا خودروهایی از عوارض ورودی فرودگاه عبور می‌کنند که قصد ایستایی را در فرودگاه داشته باشند و خودروهای عبوری غیر ایستا از این موضوع معاف خواهند بود.

مدیر فرودگاه بین‌المللی آبادان ادامه داد: این طرح از هفته اول اسفند آغاز شده و در تلاش هستیم که تا پایان اسفند به مرحله بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌های کشور در حال انجام است.

نوشتن دیدگاه