صعود پالایش نفت آبادان به نیمه نهایی در لیگ برتر بسکتبال

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با پیروزی بر شهرداری گرگان در مرحله play off به جمع چهار تیم برتر رقابت های لیگ برتر کشور پیوست.

این دیدار عصر پنجشنبه در سالن 17 شهریور آبادان برگزار شد و تیم پالایش نفت آبادان در پایان این بازی با نتیجه نزدیک 78 بر 77 به برتری رسید.

تیم پالایش نفت آبادان که پس از پیروزی در بازی نخست مرحله پلی آف در گرگان از نظر روحی شرایط بهتری نسبت به تیم شهرداری داشت کوارتر نخست را بهتر آغاز کرد و 24 بر 20 پیروز شد.

تیم شهرداری گرگان گه دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، در کوارتر دوم با نمایشی بهتر 21 بر 17 به برتری رسید هر چند که تیم پالایش نفت آبادان پرتاب های زیادی از دست داد.

در کوارتر سوم نیز، دو تیم شانه با شانه یکدیگر پیش رفتند، ولی پرتاب های بازیکنان آبادانی با بدشانسی وارد سبد نشد و تیم شهرداری توانست 19 بر 14 بر میزبانش چیره شود.

اما در کوارتر سوم تیم پالایش نفت آبادان نبض بازی را در دست گرفت و با نمایش درخشان محمد جمشیدی، آرن داودی، محمد حسن زاده و زلاتکو 23 بر 17 به پیروزی رسید. محمد دوست، رامین فتحی و صادق قنبری تیم داوری این دیدار را تشکیل دادند.

تیم پالایش نفت آبادان در مجموع با پیروزی 4 بر 1 برابر شهرداری گرگان به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و حریف تیم شیمیدر تهران شد.

 

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان پس از پیروزی برابر شهرداری گرگان و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر گفت: باید این پیروزی را فراموش کنیم، زیرا از امروز هدفمان نتیجه گرفتن در مرحله نیمه نهایی است.

هماد سامری افزود: بازی بسیار سختی برابر شهرداری گرگان داشتیم و دو تیم تا پایان این دیدار شانه به شانه یکدیگر پیش رفتند.

وی اظهار داشت: این بازی یکی از سخت ترین دیدارهای ما در لیگ برتر بود زیرا تیم شهرداری گرگان لحظه ای برای صعود به مرحله نیمه نهایی پا پس نکشید.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت:پیروزی در این بازی ها، برای هر تیمی سخت است و خدا را شکر امروز تیم پالایش نفت با عمکلرد خوبی پیروز شد.

سامری تصریح کرد:باید این پیروزی را فراموش کنیم زیرا هدف ما کسب نتیجه در مرحله نیمه نهایی است و از امروز به فکر این هدف می باشیم.

نوشتن دیدگاه